Sobota, 24 Czerwca 2017
Rekomendacje

NOWY REWOLUCYJNY PRODUKT DO STYLIZACJI WŁOSÓW

Technologia Omegaplex® zastosowana w linii wykorzystuje ten kompleks, aby chronić włosy przed uszkodzeniami w trakcie koloryzacji.

TERAPIA ROZJAŚNIAJĄCA

Produkt do oczyszczania twarzy, przeznaczony zwłaszcza do skóry pozbawionej blasku, szarej, zmęczonej, mieszanej, tłustej, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami.

NOCNA ODNOWA SKÓRY WRAŻLIWEJ

Przeciwzmarszczkowo-odżywczy krem-maska na noc, przeznaczony dla skóry suchej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne.

Serwisy


Aktualności

2017-05-26

Rossmann i „Przyjaciółki”

W telewizji można oglądać kampanię reklamową drogerii Rossmann, której bohaterkami są Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska, aktorki grające główne role w serialu „Przyjaciółki” w Polsacie.

Reklamy z udziałem aktorek utrzymane są w konwencji serialu obyczajowego o grupie przyjaciółek. W pierwszej odsłonie kampanii Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska promowały program promocyjny „Klub Rossmann”, do którego można dołączyć poprzez aplikację mobilną Rossmann PL (dostępną na urządzenia z Androidem, iOS i Windwos Phone). W ramach „Klubu Rossmann” dostępne będą regularne promocje dopasowane do potrzeb klientów, porady oraz dodatkowy rabat na wydruk zdjęć w drogeriach Rossmann.

Z nowej oferty mogą korzystać uczestnicy programu „Rossnę!” skierowanego do kobiet w ciąży oraz matek dzieci w wieku do 3 lat. W kolejnym spocie reklamowana  jest promocja dla członków „Klubu Rossmann”, w ramach której przy zakupie czterech różnych produktów do pielęgnacji twarzy dwa tańsze otrzyma się za darmo. Z oferty użytkownik będzie mógł skorzystać raz. Promocja wystartowała w sobotę 20 maja i potrwa do 30 maja lub do wyczerpania zapasów.
Zobacz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=YrIj68Z2re8
 
Nowości masowe

JOHN FRIEDA i nowa linia Luxurious Volume Core Restore

Oferta John Frieda powiększa się o trio Luxurious Volume Core Restore, które pomaga uwolnić potencjał drzemiący w cienkich włosach

NOWOŚCI od marki PERFECTA!

Perfecta proponuje nowe kosmetyki do ciała, łączące w sobie cechy skutecznej, zaawansowanej technologicznie i jednocześnie niezwykle przyjemnej sensorycznie pielęgnacji.

DERMIKA EXPRESSIMA

Nowa linia DERMIKA EXPRESSIMA redukuje zmarszczki mimiczne. Bazuje na składnikach, które działają u podstaw tworzenia się zmarszczek mimicznych, aby zmniejszyć liczbę i intensywność skurczy związanych z ekspresją twarzy.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook