Promocja na lato – FOR LIFE & MADAGA

FOR LIFE & MADAGA to jedyna firma zajmująca się produkcją preparatów o unikalnej recepturze, które potrafią zregenerować i odbudować funkcję ochronną skóry. Przy produkcji  – FOR LIFE & MADAGA wyklucza potencjalnie drażniące substancje oraz stosuje składniki najwyższej jakości.

Po długotrwałych testach klinicznych – preparaty 2DERM, nad którymi pracował zespół specjalistów FOR LIFE & MADAGA wraz z uznanymi na świecie dermatologami, w końcu ujrzały światło dzienne. Preparaty 2DERM, wytwarzają na skórze optymalne warunki do odnowienia fizjologicznych procesów regeneracyjnych Zawierają nieskazitelnie czysty naturalny MEDILAN™ – jest to najczystsza postać lanoliny na świecie. Składnik wykazuje wyjątkowe działanie regenerujące i uspokajające. MEDILAN™ zastępuje ochronny film skóry, jest szczególnie polecany osobom z problematyczną skórą, skłonną do uczuleń i podrażnień.  FOR LIFE & MADAGA jest zdania, że preparaty całkowicie odmienią mit, że skóry nadwrażliwej nie można pielęgnować bez ryzyka.

Do końca sierpnia trwa promocja „Lato z REHĄ”. FOR LIFE & MADAGA oferuje możliwość tańszego zakupu kremu barierowego REHA Special w różnych cenowych wariantach. Do wyboru są trzy zestawy. Pierwszy z nich zawiera dwie sztuki 2DERM Reha Special (20 ml). W drugim pakiecie znajduje się 2DERM Reha Special (100 ml).  Trzeci zestaw zawiera dwa produkty: 2DERM Reha Lotio (200 ml) oraz 2DERM Reha special (20 ml). Do każdego z trzech zestawów  FOR LIFE & MADAGA oferuje dodatkowo za darmo produkt2DERM Reha Special (20 ml).

Cena: pierwszy zestaw – 108 zł, drugi – 165 zł, trzeci – 127 zł.