SORAYA DERMO odnowa – innowacja przeciw zmarszczkom i przebarwieniom

Dermo Odnowa to linia oparta na innowacyjnej metodzie przywracania skórze dobrej kondycji i wyglądu – korneoterapii. Dzięki niej przebarwienia stają się mniej widoczne, koloryt cery wyrównany, a zmarszczki zredukowane. Skóra jest dobrze nawilżona, odżywiona i jedwabiście gładka w dotyku.

Kosmetyczna korneoterapia to  innowacyjna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry poprzez stosowanie substancji, które działają na naskórek, ale efekty ich działania sięgają w głąb skóry. Taki mechanizm przekłada się na usprawnienie procesów jej naprawy i odnowy. Biomatryca stopniowo uwalniająca Alfa-Hydroksy Kwasy (AHA). Gwarantuje progresywne, delikatne złuszczanie martwych komórek naskórka bez ryzyka podrażnień. Przyspiesza odnowę skóry, rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt cery. Zawiera 3 synergicznie działające kwasy: kwas glikolowy 15%, kwas mlekowy 7%, was cytrynowy 6%

Mezostymulator – pozyskiwany z cebulek irysa, poprawia komunikację między komórkami naskórka i skóry właściwej, usprawniając syntezę włókien podporowych skóry i przyspieszając procesy jej naprawy i odnowy.

Skład linii Dermo Odnowa:

  •  Nawilżający krem na przeciw zmarszczkom i przebarwieniom 40+  na dzień SPF 15
  •  Regenerujący krem przeciw zmarszczkom i przebarwieniom 40+ na noc
  •  Wygładzający krem przeciw zmarszczkom i przebarwieniom 50+  na dzień SPF 15
  •  Odżywczy krem przeciw zmarszczkom i przebarwieniom na noc 50+
  •  Wygładzający krem przeciw zmarszczkom i przebarwieniom pod oczy i na powieki