Spotkanie prasowe NUXE

4 września 2018 w klubie Endorfina odbyło się spotkanie prasowe francuskiej marki kosmetycznej NUXE, podczas którego została zaprezentowana nowa gama – Crème Prodigieuse® Boost. Zaproszonych gości przywitała Magdalena Toczyska-Kasprzak, Bussines Unit Manager NUXE, natomiast Patrycja Kinasiewicz- Brand Manager NUXE – opowiedziała o nowej linii kosmyków – Crème Prodigieuse® Boost.

Crème Prodigieuse® Boost to gama nowej generacji z kwiatem jaśminu i kompleksem antyoksydacyjnym, która koryguje pierwsze oznaki starzenia się skóry oraz negatywne skutki intensywnego trybu życia kobiet w wieku od 25 do 39 lat. Połączenie kwiatu jaśminu z kwiatem nagietka oraz cukrem komórkowym intensywnie pobudza mechanizmy regeneracyjne skóry, aby korygować następstwa szaleńczego tempa życia.
Dzięki nowemu kompleksowi przeciwutleniającemu, linia Crème Prodigieuse® Boost działa wielopoziomowo. Połączenie kwiatu jaśminu z kwiatem nagietka oraz cukrem komórkowym intensywnie pobudza mechanizmy regeneracyjne skóry, aby korygować następstwa szaleńczego tempa życia.

W linii Crème Prodigieuse® Boost znajdują się: Energetyzujący koncentrat przygotowujący skórę, Żelowy krem do twarzy – do skórny normalnej i mieszanej, Aksamitny krem do twarzy – do skóry normalnej i suchej, Olejkowy balsam regenerujący na noc oraz Żelowy balsam do skóry wokół oczu

Gama Crème Prodigieuse® Boost dzięki niezwykle delikatnym konsystencjom zapewnia wyjątkową przyjemność stosowania.

W trakcie konferencji goście mogli zapoznać się także z kosmetykami, które będą wprowadzane do sprzedaży na rynku Polskim w trakcie kolejnych miesięcy – nowe produkty z gamy do skóry suchej z miodem Rêve de Miel® oraz nowe opakowania linii Nuxuriance® Ultra i Merveillance® Expert, które zostały zmodernizowane i będą dostępne w nowych, jasnych, szklanych słoiczkach.