Rewolucja w manicure – bazy mineralne indigo

Indigo to marka, która słynie z innowacyjnych produktów do stylizacji paznokci. Teraz czas na kolejną rewolucję – bazę mineralną, która umożliwia pełną stylizację paznokci i skraca jej czas do 45 minut.

Mineral Base INDIGO to prawdziwa innowacja i krok milowy w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji paznokci. To produkt wielozadaniowy, który jednocześnie jest bazą, lakierem i topem. W odróżnieniu od kultowej bazy proteinowej INDIGO – nie jest transparentna. Baza gwarantuje aż około 75% krycia, dzięki temu pozwala uzyskać na paznokciach delikatny efekt kolorystyczny połączony z olśniewającym połyskiem. Efekt? Perfekcyjny manicure w zaledwie 45 minut. Dlatego, to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na długie wizyty w salonie, a jednocześnie oczekują perfekcyjnej stylizacji.

Mineral Base umożliwia także przedłużenie płytki paznokcia nawet o 2 mm. Sprawdzi się doskonale jako klasyczna baza dla manicure hybrydowego, ale i jako produkt samodzielny.  W jej składzie znajduje się m.in.: pantotenian wapnia i stabilizowana witamina C znane z dobroczynnego wpływu na wygląd i kondycję paznokci.

Baza dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych:

  • Mineral Base Blush – ma kolor ciepłego różu, który sprawia, że paznokcie wyglądają dziewczęco i uroczo
  • Mineral Base Natural – delikatny chłodny, pastelowy róż
  • Mineral Base Sensual Skin – elegancki nude z kroplą czerwonego pigmentu, ma najciemniejszy odcień z baz mineralnych, idealna do podkreślenia ciemnej karnacji
  • Mineral Base Porcelain – subtelny, chłodny, elegancki róż