Premiera kolekcji SINSKIN by Patricia Kazadi

Marka SINSKIN z okazji premiery kolekcji kosmetyków zaprosiła gości do przestrzeni beauty. Wraz z ambasadorką i współautorką kolekcji Patricią Kazadi, zaprezentowała najnowsze produkty oraz przewidziała dla gości ciekawe atrakcje.

11 września, marka SINSKIN stworzyła kreatywną strefę beauty przy ul. Chłodnej 29 w Warszawie, do której już daleka zapraszały jej flagowe kolory – czerń i czerwień. Obecni na wydarzeniu goście – dziennikarze, styliści, miłośnicy makeup’u i blogerzy – mieli okazję zobaczyć i przetestować najnowszą kolekcję kosmetyków inspirowaną obliczami kobiet, oraz kamieniami szlachetnymi. Podczas dnia otwartego współautorka kolekcji Patricia Kazadi wraz z Head of Makeup Artist marki SINSKIN Adamem Prządką, opowiedzieli o produktach oraz o tym, jak doszło do tej barwnej współpracy.

Własna linia kosmetyków to zdecydowanie spełnienie moich marzeń. Wierzę, że ta kolekcja podkreśli piękno każdej z nas i każda z Was znajdzie w niej coś dla siebie. Całą linię wyróżniają nie tylko magiczne kolory, ale przede wszystkim wysoka jakość. Jestem pewna, że docenią to nie tylko profesjonaliści, ale także osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem. Bardzo cieszy mnie już tak pozytywny odbiór tej kolekcji a to dopiero pierwsza odsłona naszej pracy, wspólnie z marką mamy jeszcze wiele ciekawych pomysłów – mówi Patricia Kazadi.

Zgodnie z hasłem marki C R E A T E  N E W  R U L E S, goście mieli okazję ponieść wodze fantazji I pobawić się makijażem. Na evencie gościli także profesjonaliści, którzy wykonywali makijaże na bazie nowych produktów i służyli poradą. Dodatkową atrakcją spotkania była artystka Joanna Mudrowska, która na miejscu tworzyła personalizowane facecharty na podstawie rysów twarzy uczestników premiery. Za organizację eventu odpowiedzialna była Agencja Tailor Made PR.