Międzynarodowe Targi Wizażu i Pielęgnacji – Oh! Beauty Warsaw

Oh! Beauty Warsaw to wyjątkowe wydarzenie, stworzone z myślą o dynamicznie rozwijającej się branży makijażowej, które objął patronatem Magazyn Kosmetyki.

Oh!Beauty Warsaw to targi kosmetyczne o charakterze odmiennym niż dotychczasowe, organizowane w Polsce, na których dominującym aspektem będzie MAKE-UP! Na Oh! Beauty Warsaw odwiedzający znajdą fantastycznych wystawców, przetestują najlepsze kosmetyki na rynku, zapoznają najgorętsze trendy makijażu oraz zrobią świąteczne zakupy dla siebie lub bliskich.

By z sukcesem zaspokoić oczekiwania odwiedzających, organizatorzy  stworzą wyjątkową przestrzeń, pełną pokazów i warsztatów makijażu, wykładów przeprowadzonych przez najlepsze makijażystki, gwiazdy wizażu i social media oraz ekspertów z branży beauty. Targi Oh!Beauty Warsaw 2018 to miejsce pełne interesujących produktów i szansa na spotkanie z najgorętszymi nazwiskami makijażowego biznesu w Polsce. W pięknej przestrzeni i bajkowym klimacie XMASS odwiedzający poczują prawdziwą magię świata urody! Targi to ponadto moc atrakcji i konkursów na scenie głównej, rozbudowana strefę MAKE-UP, wyjątkowa przestrzeń SAMPLE SALE, wypoczynkowy CHILLOUT ZONE oraz strefa szkół wizażu.

Strefa Wizażu:

1 i 2 grudnia w EXPO XXI Warszawa odbędzie się prawdziwe święto makijażu. Po raz pierwszy w kraju – targi kosmetyczne, których dominującym aspektem będzie MAKE-UP! Wizytówką Oh!Beauty Warsawa jest scena główna, na której wszystkie pasjonatki make-up’u będą miały okazję wziąć udział w pełnowartościowych pokazach przeprowadzonych przez największe gwiazdy biznesu makijażowego w Polsce. Na scenie pojawią się m.in. Magdalena Pieczonka, Patrycja Dobrzeniecka, Kinga Szewczyk oraz Doktor Make-Up. Szczegółowy program targów znajduje się na stronie www.ohbeautywarsaw.pl

Strefa Pielęgnacji:

Idealny makijaż nie istnieje bez perfekcyjnie dobranej pielęgnacji, dlatego w przestrzeni zaaranżowanej w magicznym klimacie XMASS, pośród pełnowartościowych pokazów przeprowadzonych przez największe gwiazdy biznesu makijażowego w Polsce, pojawią się najlepsze i uwielbiane przez kobiety marki kosmetyków pielęgnacyjnych. Będą zarówno wystawcy ze strefy kosmetyki azjatyckiej jak i najlepsi polscy producenci. Na Oh!Beauty Warsaw dzięki profesjonalnemu doradztwu i ogromie wiedzy przekazanej przez Ekspertów, odwiedzający będą mieli szansę dobrać zarówno idealną pielęgnację dla siebie jak i bez pomyłki wybrać prezent dla ukochanej osoby.

Strefa Manicure:

Zadbane dłonie to atrybut każdej kobiety, dlatego przesteń manicure będzie pełna inspiracji, fachowej pomocy oraz profesjonalnych produktów.

Oh! Beauty Warsaw to targi kosmetyczne, skupiające się na urodzie. Wydarzenie przyciągnie zarówno profesjonalistki, jak i amatorki pragnące rozwijać swoje umiejętności. Nie ważne czy jesteś amatorką czy profesjonalistką – do zobaczenia na Oh!Beauty Warsaw!

1 i 2 grudnia 2018 – EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14

01-222 Warszawa