Polki uczestniczą w tworzeniu kolekcji balsamów do ust eos

Moc wspólnego tworzenia, unikalne kompozycje, mnóstwo ciekawostek i inspiracje – tak w skrócie można opisać pierwsze globalne spotkanie dla influencerek, które marka eos zorganizowała w sierpniu w Nowym Jorku.

Warsztaty pod nazwą eos Flavor Lab to multisensoryczne doświadczenie, pozwalające współuczestniczyć w opracowaniu produktów eos. Do kolorowego, pachnącego i organicznego świata marka eos zaprosiła przedstawicielki social mediów z calego świata, w tym dwie Polki – Annę Skurę z What Anna Wears oraz Martę Lech-Maciejewską, autorkę Superstyler.blog. Influencerki wzięły udział w współtworzeniu nowej kolekcji kultowych balsamów do ust, które pojawią się w ofercie marki w 2019 roku!

Główne hasło marki: „Balsamy które sprawią, że się uśmiechniesz!” zdecydowanie przyświecało w czasie warsztatów #eosflavorlab. Spotkanie zorganizowano w nowojorskiej przestrzeni przygotowanej na zajęcia laboratoryjne, podczas których zaproszeni goście moglli zanurzyć się w świecie smaku i zapachu oraz dowiedzieć się więcej na temat filozofii eos.

Część edukacyjna spotkania pozwoliła przyswoić bazowe informacje na temat tego jak powstają balsamy eos,
a także poznać formułę I połączenia komponentów. W kolejnym etapie uczestniczki warsztatów eksperymentowały, odkrywając różnorodne kompozycje zapachowe i smakowe. Kluczowym elementem wydarzenia było wspólne opracowanie nowych balsamów w oparciu o przedstawiane pomysły i preferencje oraz przewidywane trendy.

Bądźcie przygotowani na światową premierę tej kolekcji eos!