Kolekcja Indigo Sex in the City by Sara Mannei-Boruc

Życie w wielkim mieście jest przyjemne, ale wymagające. Współczesna kobieta żongluje rolami, będąc jednocześnie mangerem korporacji, kochającą matką i partnerką. Pragnie być piękna 24h na dobę, aby sprostać każdemu wyzwaniu. To właśnie pełne przygód i emocji wielkomiejskie życie było inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji INDIGO Sex in The City by Sin by Mannei, dedykowanej kobietom ceniącym klasyczną elegancję.

Polska marka INDIGO od lat wyznacza trendy w stylizacji paznokci i inspiruje miliony kobiet. Analizując aktualne potrzeby, Indigo wspólnie z Sarą Boruc-Mannei oraz marką Sin by Mannei stworzyła nową kolekcję, czerpiącą z palety ponadczasowych barw. Tak jak mała czarna albo seksowne czółenka, niektóre kolory zawsze są na czasie i gwarantują osiągnięcie stylowego efektu. Kolekcja sygnowana nazwiskiem Sary Boruc-Mannei jest dedykowana kobietom, które świadomie wybierają swój styl i doceniają moc klasyki.

Najnowsza kolekcja SEX IN THE CITY to 10 wyjątkowych kolorów, przez które przemawia elegancka klasyka i ponadczasowość.

Wśród propozycji znajdziemy intensywne odcienie czerwieni, bordo, łagodne beże i delikatne szarości oraz wysublimowaną oliwkową zieleń. Wszystkie kolory kolekcji idealnie spełniają stylowe potrzeby każdej wielkomiejskiej kobiety, oferując zarówno stonowane manicure na co dzień, jak i bardziej odważne stylizacje wyjściowe.