Semilac mówi stop jesiennej nudzie w stylizacji paznokci

Tej jesieni zostawiamy babie lato daleko w tyle i otwieramy się na charyzmatyczne zdobienia oraz żywe i pełne blasku kolory. Na paznokciach królować będą słodycze, etniczne wzory oraz zdobienia w 3D. Marka Semilac proponuje nowe, zaskakujące stylizacje, jak również znane i lubiane propozycje w zupełnie w nowym wydaniu. Jedno jest pewne, wśród jesiennych trendów każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią zmienia się aura za oknem. Na paznokciach pojawią się zupełnie nowe wzory i kolory, dlatego też warto zapoznać się z nadchodzącymi jesiennymi nowościami w stylizacji, które w tym sezonie zaskoczą nas swoją niekonwencjonalnością.

Ethno Mani to trend inspirowany m.in. krajami Ameryki Południowej i ich bogatą kulturą, dlatego do jego wykonania idealnie sprawdzi się najnowsza kolekcja marki Semilac – America Go!. Jest to paleta pięciu klimatycznych barw, które nawiązują do szalonego i radosnego życia latynoskiego kontynentu.

Fifty-fifty – to stylizacja, która polega na wykonaniu manicure na połowie płytki, pozostawiając drugą część jednolitą. Dodatkowym urozmaiceniem może być niekonwencjonalny sposób wykonania stylizacji – nie musimy zaczynać klasycznie u szczytu płytki paznokcia, możemy je nawet wykonać po skosie.

Fall in 3D – to fantazyjny efekt 3D, odwzorowania jesiennych liści, jarzębiny czy innych motywów leśnych na jednym lub dwóch paznokciach nadadzą stylizacji niebanalnego charakteru i przyciągną wzrok.

Negative French – czyli klasyka w nowym wydaniu. Marka Semilac zachęca do zabawy kolorem – końcówki nie muszą być białe. Możemy użyć lekko szalonej barwy. Mile widziane są również eksperymenty z formą i połączenie klasycznego frencha ze stylem negative space. Najważniejszym elementem tej stylizacji jest zachowanie wolnej przestrzeni płytki paznokcia, która może pozostać przezroczysta lub pokryta jednolitym kolorem.

Glam Stripe to gratka dla miłośniczek prostoty i elegancji. Paski nigdy nie wychodzą z mody i zawsze prezentują się niezwykle elegancko i kobieco. Semilac zachęca jednak do nadania paskowym stylizacjom nieco blasku, by rozpromienić ciemną stylizację.

Choco Mani inspiruje się wszelkimi rodzajami czekolady: mlecznymi, gorzkimi czy deserowymi. Za pomocą nail artu możemy odtworzyć na paznokciach czekoladowe tabliczki lub stworzyć nietypowy efekt rozlanej czekolady.