Nowa linia Dermika Bloq-Age z efektem antipollution

„Czas mi sprzyja. Pięknieje z każdym dniem”. Nowa linia kosmetyków Dermika Bloq-Age – to progresywne odmładzanie skóry w rytmie dzienno-nocnym z efektem antipollution.

W ciągu dnia blokuje dewastujące zanieczyszczenia i promieniowanie, aby wyhamować procesy dziennego starzenia. Dzięki temu, skóra chroniona przed uszkodzeniami i zdopingowana odmładzającą witaminą C i ektoiną, maksymalizuje efekty nocnej odnowy.

Nowa linia Dermika Bloq-Age zawiera: Krem hamujący starzenie na dzień bloker dziennych uszkodzeń, Krem cofający efekty starzenia na noc doping nocnej odnowy, Krem-koncentrat na dzień i na noc progresywne odmładzanie oraz Krem pod oczy na dzień i na noc progresywne odmładzanie.

Innowacje w linii:

  • VIT-C FUSION – autorskie połączenie ektoiny i witaminy C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Działa antyoksydacyjnie i rozjaśniająco. Chroni DNA komórek skóry i stymuluje je do produkcji kolagenu, aby przedłużyć młodość Twojej skóry.
  • TARCZA ANTI-POLLUTION – biopolimery izolują od cząstek węgla, metali ciężkich, substancji chemicznych pochodzących np. z domowych środków czystości. Przeciwdziałają w ten sposób stanom zapalnym, aby zadbać o kondycję i piękno cery.
  • BLOKER STRESU TERMICZNEGO – ekstrakt z planktonu żyjącego w ekstremalnie trudnych warunkach temperaturowych. Ogranicza wpływ stresu termicznego na komórki skóry, aby stymulować metabolizm komórkowy.
  • UVA + UVB + IR + HEV – zaawansowany system filtrów chroni przed promieniowaniem UVA/UVB, podczerwonym (IR) oraz światłem niebieskim (HEV), spowalniając procesy dziennego starzenia.