Linia Flora Siberica od Natura Siberica

Flora Siberica to dowód na to, że arcydzieło botaniki z XVIII w końcu odnalazło godnego następcę. Wyjątkowe receptury pielęgnacyjne linii stanowią selektywny dobór naturalnych składników oraz ziół, których skuteczność została opisana przez słynnego przyrodnika, botanika Georga Gmelina w dziele naukowym „Flora Siberica – Historia Plantarum Sibiriae” z roku… 1747!

Sekret urody sprzed wieków

Encyklopedia Flora Siberica to opublikowany w 1747 r. szczegółowy przewodnik po niesamowitym świecie syberyjskich roślin. Prawdziwie fascynujący wgląd w zdrowie i piękno północnej flory oraz jej skuteczność w pielęgnacji oraz odmładzaniu ciała i włosów. Z tej niesamowitej wiedzy i dogłębnego zrozumienia mocy roślin zaczerpnęli eksperci Natura Siberica opracowując receptury nowej linii specjalnej – Flora Siberica.

Co znajdziemy w składzie Flora Siberica?

Marka Natura Siberica, jak zawsze, zadbała o nieskazitelny, naturalny skład. Flora Siberica to bogactwo darów natury odległych, dzikich, syberyjskich regionów. Na etykietach produktów znajdują się m.in.: irys syberyjski, różeniec górski, nagietek z Chakasji, wierzbówka kiprzyca z Kamczatki, syberyjska sosna oraz jarzębina, czy ałtajska mięta. Wszystkie te zioła i rośliny zostały wykorzystane do stworzenia produktów do włosów i ciała, które pielęgnują, nawilżają i odżywiają. Kosmetyki Flora Siberica posiadają certyfikat ECO CERT Cosmos Natural, który gwarantuje naturalny skład, a także brak substancji drażniących takich jak: SLS, parabeny czy silikony.

Gama dla włosów i ciała

Połączenie naturalnych ziół i roślin pozwoliło stworzyć linię produktów pielęgnacyjnych do ciała i włosów. By zapewnić pełną opiekę nad ciałem marka proponuje m.in. odżywcze masło do ciała na noc, nawilżający balsam, który tonizuje i ujędrnia skórę, czy żele pod prysznic o zróżnicowanych właściwościach – nawilżających, energetyzujących i odżywczych. Kluczem do pięknych włosów są natomiast 3 grupy kosmetyków. W linii Flora Siberica znajdziemy produkty: chroniące kolor włosów, zwiększające ich objętość oraz odbudowujące. Są to zarówno szampony, jak i odżywki i maski.