Oh!Beauty Warsaw

Pierwszy weekend grudnia ma szansę stać się najpiękniejszym weekendem! Wszystko za sprawą Oh!Beauty Warsaw – wyjątkowego eventu o charakterze targowym, który skupi w Warszawskim Centrum EXPO XXI najlepszych producentów oraz dystrybutorów kosmetyków w Polsce.

Wyjątkowa formuła eventu, podczas którego mają szanse spotkać się wszyscy pasjonaci kosmetyków w Polsce opiera się na potrzebach konsumentów oraz osób na co dzień mających styczność z branżą beauty. Po raz pierwszy w Polsce zrezygnowano z rozbudowanej strefy medycyny estetycznej! Na event zaproszone zostały najlepsze makijażystki oraz najbardziej rozpoznawalne Youtuberki w Polsce, w związku z tym każda osoba interesująca się branżą beauty znajdzie w tym miejscu coś szczególnego, właśnie dla siebie!

W strefie make-up można będzie podpatrzeć jak pracują profesjonalni makijażyści, a także poznać nowinki w kategorii kosmetyków kolorowych oraz akcesoriów. Gości z pewnością zainteresuje strefa Manicure, poświęcona kosmetykom i akcesoriom do pielęgnacji paznokci, a także szeroki wybór producentów sztucznych rzęs. Moc atrakcji gwarantuje również obecność strefy pielęgnacji, w której każda kobieta dowie się jaka pielęgnacja będzie najbardziej odpowiednia dla jej skóry.