Lakier hybrydowy z różową wstążką od Indigo

15 października obchodzimy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi – którego celem jest przypomnienie o samobadaniu a także profilaktyce piersi. Marka INDIGO, która od lat inspiruje kobiety do bycia wyjątkową i wyrażania siebie na różne sposoby, przyłącza się do tych działań. Na rynku pojawi się nowy kolor lakieru hybrydowego – Chick Gold – w limitowanym nakładzie 5 000 sztuk.

Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród kobiet. Według danych Krajowego Rejestru Nowotworów rocznie wykrywanych jest ponad 16 000 nowych  przypadków raka piersi u kobiet w Polsce.

Marka INDIGO wspiera walkę z rakiem poprzez zbieranie środków finansowych na ten cel. 15 października o godz. 15:00 swą premierę będzie miał wyjątkowy lakier hybrydowy w kolorze Chick Gold z charakterystyczną różową wstążką. Całkowity zysk ze sprzedaży tego produktu zostanie przekazany Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP). Nowy kolor, dedykowany tej wyjątkowej akcji  to nawiązanie do klasycznej elegancji. Delikatny róż roziskrzony mikroskopijnymi, złotymi drobinkami zapewni modny efekt blink blink.

Lakier hybrydowy Chick Gold od INDIGO to kolor, który Tobie pozwoli rozbłysnąć, a innym zawalczyć o zdrowie. Produkt dostępny w sklepie online. 

Cena: 33 zł

Pojemność: 7 ml