Maé Health Institute – naturalnie do piękna

W Maé Health Institute zabiegi na twarz i ciało dobierane są indywidualnie – według potrzeb i oczekiwań każdego z klientów. Wszystkie terapie są nieinwazyjne i wykonywane z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych, organicznych i nietoksycznych kosmetyków Tata Harper i Susanne Kaufmann.

Wszystkie kosmetyki Tata Harper powstają zgodnie z filozofią marki: “Widoczne rezultaty – widoczny proces”, co oznacza, że każdy produkt jest tworzony według najwyższych standardów jakości i świeżości. W amerykańskim laboratorium marki Tata Harper wytwarzane są niewielkie partie 100% naturalnych kosmetyków, których organiczne składniki pochodzą z własnej ekologicznej uprawy na zielonych wzgórzach Champlain Valley w Vermont. W kosmetykach Tata Harper nie znajdziemy nawet śladu syntetycznych składników, sztucznych barwników, wypełniaczy, toksycznych konserwantów czy GMO. Produkty tej marki są w 100% wegetariańskie (niektóre nawet wegańskie), posiadają certyfikaty PETA Cruelty Free and Vegan, American Vegetarian Association, EcoCert, Organic Certification oraz Leaping Bunny Association. W MAÉ HEALTH INSTITUTE oferowane są kompleksowe zabiegi TATA HAREPR dla kobiet i mężczyzn – na: twarz (odmładzające, nawilżające, oczyszczające, balansujące), ciało (wygładzające peelingi, oczyszczające, odżywcze, rewitalizujące, organiczne masaże). Każdy z zabiegów TATA HARPER ma pomóc odzyskać doskonałe samopoczucie, piękny wygląd i pełną blasku, zdrową skórę.

Pochodząca z alpejskiej wioski w austriackiej Bregencji, Susanne Kaufmann połączyła tradycyjne metody naturalnej pielęgnacji z zaawansowaną technologią i nowoczesną kosmetologią. Wraz z zespołem farmaceutów i dermatologów stworzyła w swym bregenckim laboratorium serię naturalnych produktów do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała, o wyjątkowo intensywnym działaniu, bogatych w wysokie stężenia składników roślinnych, przy jednoczesnym braku sztucznych barwników, syntetycznych konserwantów, silikonów, parabenów i PEG’ów. Starannie dobrane składniki aktywne kosmetyków Susanne Kaufmann oraz ich ukierunkowane działanie odpowiadają konkretnym potrzebom skóry twarzy, ciała oraz włosów, zapewniając natychmiast odczuwalny efekt.

W MAÉ HEALTH INSTITUTE oferowane są kompleksowe zabiegi SUSANNE KAUFANN, ukierunkowane na skuteczną walkę z widocznymi na skórze oznakami czasu, takimi jak spowolnienie metabolizmu, niedobór włókien kolagenowych, brak nawilżenia, regresja naturalnej syntezy lipidów skóry, przebarwienia i powstałe zmarszczki.

Obok zabiegów odmładzających, w MAÉ HEALTH INSTITUTE można skorzystać także z zabiegów poprawiających kondycję skóry, m.in. oczyszczającego, do skóry wrażliwej, odwodnionej, a także zabiegów dla mężczyzn i nastolatków. Uzupełnieniem kompleksowej pielęgnacji twarzy są zabiegi na ciało – detoksykujące, kształtujące i modelujące sylwetkę; harmonizujące, relaksujące i przywracające wewnętrzną równowagę masaże całego ciała, głowy i stóp, a także zabiegi dla kobiet w ciąży i po porodzie. Niektóre zabiegi na twarz i ciało wykorzystują także dobroczynne działanie ultradźwięków.