Human+Kind dostępne w perfumeriach Douglas

Irlandzka naturalna marka produktów do pielęgnacji ciała Human+Kind, której dystrybutorem jest firma Sense and Body otwiera się na polski rynek. Już od października 2018r. produkty Human+Kind dostępne są również w sklepie internetowym perfumerii Douglas oraz w sklepie stacjonarnym Złote Tarasy w Warszawie.

Kosmetyki Human+Kind wyróżniają się 4 głównymi zasadami: wielozadaniowością, naturalnością, racjonalną ceną i życzliwością dla skóry i środowiska. Zaprojektowane z myślą o prostym i intuicyjnym zastosowaniu bazują na kilku kluczowych, ale naturalnych składnikach aktywnych. Życzliwość wyznawaną przez markę widać nie tylko w formułach tworzonych z bogactwem wiedzy o ekologicznej pielęgnacji skóry, ale i w tętniących pozytywną energią opakowaniach. Wielozadaniowe produkty do codziennej pielęgnacji skóry wolne są od parabenów, sztucznych barwników i SLS.

Od października bieżącego roku kosmetyki marki Human+Kind do pielęgnacji ciała oraz twarzy dostępne w sprzedaży w sklepie stacjonarnym Douglas w Złotych Tarasach w Warszawie oraz w sklepie internetowym na: www.douglas.pl