Keratynowa odbudowa włosów od Il Salone Milano

Il Salone Milano posiada w ofercie kosmetyki profesjonalne do użytku domowego. Nowa gama z keratyną jest już dostępna w drogeriach Hebe! W ich skład wchodzą odżywcze proteiny mleka, ryżu i pszenicy, siemienia lnianego czy oleju arganowego, co niezwykle korzystnie wpływa na stan włosów, sprawiając, że stają się doskonale odżywione i zregenerowane.

Profesjonalna maska do włosów bardzo zniszczonych i osłabionych

Formuła intensywnie restrukturyzująca z Keratyną przenika głęboko w strukturę włosa, wspomagając proces odbudowy i regeneracji włókna włosa. Produkt daje profesjonalny rezultat w domu, bez konieczności zabiegów fryzjerskich. Włosy pozostają mocne, trwałe i błyszczące.

Profesjonalny szampon do włosów bardzo zniszczonych i osłabionych

Formuła restrukturyzująca wzbogacona w Keratynę, delikatnie oczyszcza i pomaga zapobiegać osłabieniu włókna włosa. Dodatkowo szampon pielęgnuje skórę głowy, zapobiegając łamaniu się włosów, już od nasady.

A dla blondynek… Profesjonalny krem wzmacniający kolor

Produkt doskonały do codziennego stosowania. Dzięki zawartości pigmentów neutralizuje żółte tony na włosach blond, jednocześnie jednak pielęgnuje i wygładza włosy. Idealny zarówno do włosów farbowanych, jak i naturalnych.