Druga drogeria Hebe w Wilanowie już otwarta!

24 października miało miejsce oficjalne otwarcie nowej drogerii sieci Hebe – w galerii Vis a Vis, zlokalizowanej w warszawskim Wilanowie, przy ul. Przyczółkowej 219. Jest to już 21. drogeria sieci w stolicy. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Klienci nowej drogerii Hebe w galerii Vis a Vis przy ul. Przyczółkowej 219 w Warszawie od 24 do 31 października będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty – Produkty do pielęgnacji i koloryzacji włosów do – 40%. W ofercie produkty firm: Londa, Pantene, Joanna, Tołpa, Head&Shoulders, Dove, OGX, Timotei, Aussie, Jantar, Nature Box, Beliso, Garnier, Syoss, O’Herbal, Schwartzkopf, Colab, L’Oréal, radical, Batiste, color Variété i Nivea.  Oferta nie dotyczy zestawów, produktów profesjonalnych, naturalnych i dermokosmetyków. Nie łączy się z innymi promocjami.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta prezentowana jest na stronie www.hebe.pl oraz w ulotkach dostępnych w sklepie i obowiązuje w dniach 24-27 października 2018 lub do wyczerpania zapasów.

Każda osoba, która w dniu otwarcia nowej drogerii Hebe w wilanowskiej galerii Vis a Vis (24.10.2018 r.) zrobi zakupy za minimum 50 zł, pokazując przy kasie kartę Hebe, otrzyma bon o wartości 10 zł na kolejne zakupy. Bon będzie można zrealizować od 31 października do 3 listopada br., przy zakupach za minimum 20 zł.

Hebe w galerii Vis a Vis przy ul. Przyczółkowej 219 w Warszawie otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00.