Maska NCEF-NIGHT – ratunek dla zmęczonej skóry

Utrzymujący się niedobór snu powoduje przedwczesne starzenie się skóry, dlatego naukowcy z Laboratoriów FILORGA opracowali skuteczną formułę regenerującą MASKI NCEF-NIGHT, która rekompensuje zmęczonej i zestresowanej skórze brakujące godziny snu.

Badania pokazują, ze mniej niż 6 godzin snu w widoczny sposób odbija się na jakości skóry i przyspiesza procesy jej starzenia. Potwierdziła to brytyjska dziennikarka Sarah Clamers, która przez tydzień obserwowała wpływ niewystarczającej ilości snu na stan skóry twarzy. Różnica przed i po mówiła sama za siebie: ściągnięte rysy, ziemista cera, zaczerwienienia, rozszerzone pory… Skóra traciła jakość i wyglądała na widocznie starsza.

Maska na noc FILORGA to więcej niż zwykły krem: oddziałuje na procesy wydzielania melatoniny i przeciwdziała efektom braku snu. Ponadto maksymalizuje dobroczynne działanie nocnego odpoczynku dzięki zastosowaniu
składników aktywnych używanych w preparatach do mezoterapii iniekcyjnej, które wnikają w skórę i podczas nocnych godzin przynoszą widoczny efekt regeneracji. Rezultaty? Efekt odmładzający w zaledwie 7 nocy!

Sekret formuły produktu? To NCEF – unikalny kompleks rewitalizujący, zawierający kwas hialuronowy i 50 składników w stężeniach podobnych do tych, które występują w preparatach do mezoterapii iniekcyjnej. NCEF stymuluje aktywność komórek i przywraca skórze młodzieńczy wygląd.