BANDI to nie tylko kosmetyki!

Firma kosmetyczna BANDI jest pomysłodawcą trwającego od ponad roku programu charytatywnego „Czytamy dla mamy”. W ramach tego projektu powstała książka „Dowód dojrzałości”, która pomaga.

Autorkami powieści „Dowód dojrzałości” są blogerki, które pod kierunkiem pisarki Sylwii Chutnik poruszająco opisały trudną historię nastoletniej bohaterki. Każdy z jedenastu odcinków napisała inna osoba, a wszystkie tworzą całość przepełnioną emocjami.

Tych nie brakowało również na premierze książki 18 października w Och Teatrze. Agnieszka Sikora, założycielka Fundacji po Drugie, beneficjenta „Czytamy dla mamy” wzruszająco opowiadała o swoich podopiecznych. Joanna Draniak-Kicinska, Prezes BANDI Cosmetics wyjaśniała skąd w firmie kosmetycznej pomysł na taką akcję. Autorki dzieliły się wrażeniami jakie towarzyszyły im podczas pisania. A Krystyna Janda w przejmujący sposób przeczytała fragment powieści „Dowód dojrzałości”.

Dochód ze sprzedaży książki  i audiobooka zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji po Drugie w budowie pierwszego w Polsce domu dla nieletnich matek z ośrodków wychowawczych.