Bielenda Botanic Formula do pielęgnacji ciała

Najnowsza linia od Bielendy – Botanic Formula w odsłonie związanej z pielęgnacją ciała. Botanic Formula to linia kosmetyków botanicznych marki Bielenda. Jej wartością są wyjątkowe formuły nasycone najlepszymi, starannie wyselekcjonowanymi składnikami pochodzenia roślinnego. Kluczowe składniki czerpane są z polskich łąk i ogrodów, wzbogacone o ponadczasowe roślinne składniki z całego świata.

Sekretem Botanic Formula jest siła i witalność roślin, zamknięte w recepturach bez silikonów, parabenów i sztucznych barwników. Atutem kosmetyków są bogate konsystencje, piękne zapachy,  bezpieczeństwo dla każdego rodzaju skóry oraz skuteczność działania.

BOTANIC FORMULA PEELING DO CIAŁA Imbir + Dzięgiel
Pojemność: 350 g, cena: 21,99 zł

Botaniczny peeling jest bogaty w naturalne wyciągi roślinne. Głęboko złuszcza martwy
i zgrubiały naskórek, błyskawicznie eliminuje szorstkość, poprawia jakość skóry, koi i łagodzi podrażnienia. Doskonale wygładza, oczyszcza, nawilża i ujędrnia ciało oraz nie wywołuje podrażnień. Zawiera ekstrakt z korzenia imbiru, który poprawia jędrność i koloryt skóry. Przyspiesza spalanie tłuszczu, wspomaga wyszczuplenie i modelowanie ciała. Dzięgiel ma właściwości złuszczające i przeciwzapalne.

BOTANIC FORMULA MLECZKO DO CIAŁA Imbir + Dzięgiel
Pojemność: 400 ml, cena: 23,99 zł

Głęboko nawilża, ujędrnia, zmiękcza i regeneruje ciało. Zapewnia piękny wygląd skóry
i wydobywa jej naturalne piękno. Ekstrakt z korzenia imbiru poprawia jędrność
i koloryt skóry, przyspiesza spalanie tłuszczu, wspomaga wyszczuplenie i modelowanie ciała. Dzięgiel działa złuszczająco i przeciwzapalnie, zmiękcza i wygładza skórę, koi, łagodzi podrażnienia.

BOTANIC FORMULA MASŁO DO CIAŁA Imbir + Dzięgiel
Pojemność: 250 ml, cena: 21,99 zł

Botaniczne masło do ciała jest bogate w wyciągi roślinne. Ma aksamitną, kremową konsystencję
i piękny zapach. Głęboko nawilża, ujędrnia, zmiękcza i regeneruje ciało. Zapewnia świeży wygląd skóry i wydobywa jej naturalne piękno. Ekstrakt z korzenia imbiru poprawia jędrność i koloryt skóry, przyspiesza spalanie tłuszczu, wspomaga wyszczuplenie i modelowanie ciała. Dzięgiel ma właściwości złuszczające i przeciwzapalne. Zmiękcza i wygładza skórę, koi, łagodzi podrażnienia.

BOTANIC FORMULA PEELING DO CIAŁA Cytrynowiec + Mięta
Pojemność: 350 g, cena: 21,99 zł

Botaniczny peeling do ciała jest bogaty w naturalne wyciągi roślinne. Ma piękny zapach, głęboko złuszcza martwy i zgrubiały naskórek, błyskawicznie eliminuje szorstkość i poprawia jakość skóry. Doskonale wygładza, oczyszcza, regeneruje i nawilża ciało, przy czym nie powoduje podrażnień. Bogaty w witaminę C, ekstrakt cytryny zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry, wspomaga redukcję przebarwień, regeneruje, napina oraz dodaje skórze sprężystości i przywraca jej młody wygląd. Zawarty w peelingu wyciąg z liści mięty jest bogaty w witaminę A. Dzięki temy kosmetyk odżywia skórę i opóźnia procesy jej starzenia, rozświetla i dodaje skórze blasku.

BOTANIC FORMULA MLECZKO DO CIAŁA Cytrynowiec + Mięta
Pojemność: 400 ml, cena: 23,99 zł

Botaniczne mleczko do ciała ma aksamitną konsystencję i piękny zapach, jest bogate w naturalne wyciągi roślinne dzięki czemu głęboko regeneruje i nawilża, odżywia, ujędrnia i zmiękcza skórę. Bogaty w witaminę C, ekstrakt cytryny zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry, wspomaga redukcję przebarwień, regeneruje, napina, dodaje skórze sprężystości oraz dba o jej młody wygląd. Zawarty w mleczku wyciąg z liści mięty jest bogaty w witaminę A. Odżywia skórę i opóźnia procesy starzenia, rozświetla oraz dodaje blasku.

BOTANIC FORMULA MASŁO DO CIAŁA Cytrynowiec + Mięta
Pojemność: 250 ml, cena: 21,99 zł

Botaniczne masło do ciała jest bogate w naturalne wyciągi roślinne. Ma aksamitną, kremową konsystencję i piękny zapach. Głęboko regeneruje i nawilża odżywia, ujędrnia, zmiękcza ciało. Bogaty w witaminę C, ekstrakt cytryny zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry, wspomaga redukcję przebarwień, regeneruje, napina, dodaje sprężystości oraz dba o młody wygląd skóry. Zawarty w mleczku wyciąg z liści mięty jest bogaty w witaminę A, odżywia skórę i opóźnia procesy starzenia, rozświetla oraz dodaje blasku.