Delia Cosmetics i Cameleo partnerami wyborów Miss Polonia 2018

Na jubileuszowej, 40. gali finałowej Miss Polonia 2018 marka Delia Cosmetics oraz marka Cameleo uczestniczyły w przygotowaniach do wyborów kandydatek do tytułu Miss. Kolejny rok z rzędu zespół profesjonalistów Delia Cosmetics pod kierunkiem Izabeli Zagórskiej zadbał o piękny wygląd finalistek biorących udział w najbardziej popularnym i prestiżowym konkursie piękności w Polsce. W tegorocznej edycji konkursu koronę Miss Polonia odebrała Milena Sadowska, wytypowana również przez markę jako Miss Delia Cosmetics 2018.

Po raz kolejny partnerem konkursu Miss Polonia była polska marka Delia Cosmetics i marka Cameleo. Profesjonalni wizażyści pod kierunkiem Izabeli Zagórskiej z firmy Delia Cosmetics zadbali o piękny wygląd finalistek już podczas konferencji prasowej i warsztatów makijażu, na poprzedzającej galę prezentacji kandydatek. W czasie jubileuszowego finału Miss Polonia 2018 zespół Delia Cosmetics i Cameleo przygotowywał uczestniczki ubiegające się o tytuł najpiękniejszej Polki. Makijaże i fryzury, tworzone w oparciu o produkty marki, uzupełniały look finalistek i prezentowane na wybiegu kolekcje.

Kandydatki oceniane były m.in. przez Ewę Wachowicz – Miss Polonia 1992, Aleksandrę Stajszczak – Miss Polonia 1993, Agatę Biernat – Miss Polonia 2017, Yaritze Reyes – Wicemiss World 2016 z Dominikany. W jury znaleźli się także aktorzy Tomasz Ciachorowski, Michał Mikołajczak i Marcin Korcz oraz tancerz Stefano Terrazzino. Miss Polonia 2018 została 19-letnia Milena Sadowska, która zdobyła również tytuł Miss Delia Cosmetics 2018. Laureatka konkursu Miss Polonia otrzymała od marki voucher na roczny zapas kosmetyków Delia Cosmetics o wartości 6000 zł. oraz, jako Miss Delia Cosmetics 2018, voucher na roczny zapas kosmetyków o wartości 2000 zł. I Wicemiss została Martyna Górak z Kiedrzyna, a II Wicemiss Patrycja Woźniak z Łasku. Podczas wielkiego finału kandydatki zaprezentowały kolekcje sukni i kostiumów od wybranych projektantów. Galę poprowadzili Patricia Kazadi i Olivier Janiak, a gwiazdami muzycznymi wieczoru byli Sami Harb i Mateusz Grędziński.