dermedicowo.pl – nowy serwis parentingowy

Marka Dermedic zaprasza młodych rodziców i bloggerów do aktywności w nowym serwisie parentingowym  www.dermedicowo.pl. Uruchomieniu serwisu towarzyszy konkurs premiujący najbardziej aktywnych użytkowników, który potrwa do 15.01.2019 r.

Celem projektu dermedicowo.pl jest stworzenie wokół marki Dermedic lojalnej społeczności internetowej zainteresowanej tematyką pielęgnacji i wychowania dzieci, a w konsekwencji zbudowanie zaufania konsumentów do produktów Dermedic Linum Emolient baby, przeznaczonych do pielęgnacji dzieci od 1. dnia życia.

– Przy tworzeniu założeń do projektu dermedicowo.pl postawiliśmy na wysoką jakość kontentu, autentyczność i zaangażowanie użytkowników.  W tym celu do współpracy przy opracowaniu treści poradnikowych zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny dermatologii i położnictwa. Do każdego artykułu przypisany jest quiz sprawdzający wiedzę użytkowników, w ten sposób realizujemy misję edukacyjną wśród młodych mam. Redagowanie części lifestylowej portalu www.dermedicowo.pl oddaliśmy bloggerom parentingowym, z kolei za pośrednictwem naszego Forum użytkownicy mogą wymieniać się opiniami i  doświadczeniami w zakresie świadomego rodzicielstwa. – mówi Angelika Popiołek , PR & Media Manager marki Dermedic, odpowiedzialna za realizację projektu.

W serwisie czytelnicy znajdą m.in.:

  • Artykuły Ekspertów – przygotowane przez specjalistów z dziedziny dermatologii i położnictwa,
  • Quizy – sprawdzające wiedzę,
  • obszerną sekcję Lifestyle, zawierającą artykuły bloggerów,
  • Forum do wymiany myśli i nawiązywania kontaktów między rodzicami,
  • Testy produktowe, dzięki którym konsumenci mogą wypróbować produkty Dermedic.

Za swoją aktywność w serwisie oraz za udostępnianie treści w mediach społecznościowych, uczestnicy otrzymują punkty premiowe, które po zakończeniu konkursu będzie można wymienić na atrakcyjne nagrody. Pierwsza edycja konkursu potrwa do 15.01.2019 r.

Serwis jest promowany za pośrednictwem mediów społecznościowych.