BodyMania z tytułem Doskonałość Roku 2018 Twojego Stylu

Nowa seria BodyMania marki Stara Mydlarnia z tytułem Doskonałość Roku 2018 Twojego Stylu w kategorii pielęgnacja ciała – polskie kosmetyki.

Magazyn Twój Styl ogłosił wyniki 23. edycji konkursu Doskonałość Roku 2018. Nowa seria BodyMania marki Stara Mydlarnia otrzymała tę nagrodę w kategorii: Polskie kosmetyki do pielęgnacji ciała. Doskonałość Roku jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród kosmetycznych przyznawanych markom polskim i zagranicznym.

W tym roku jury obradowało w składzie: Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig, Monika Olejnik, dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, Monika Krokiewicz, Ewa Sarnowicz.

BodyMania to nowa seria produktów, która powstała z miłości do naturalnego stylu życia. To nowej generacji linia kosmetyków zawierająca surowce najwyższej jakości z zachowaniem Eco formuły, całkowicie bezpieczne, ale przede wszystkim o dużej skuteczności działania. Seria dedykowana jest osobom ze skórą delikatną i wrażliwą, gdyż pozbawiona jest sls-ów, parabenów, pegów, silikonów.