Słodka współpraca marek Semilac i E.Wedel

Niedawno marka Semilac informowała o współpracy z polskim producentem obuwia DeeZee oraz z biżuterią YES. Tym razem do grona partnerów polskiego producenta lakierów hybrydowych i kosmetyków kolorowych dołączyła znana i lubiana przez Polaków marka E. Wedel.

Zarówno Semilac, jak i E. Wedel to marki o polskich korzeniach, popularne i cenione przez konsumentki. Semilac stale poszerza swoje portfolio oferując nowe produkty, nie tylko do paznokci, ale również do twarzy. E. Wedel, to najstarsza czekoladowa marka w Polsce w której ofercie znajdują się m.in. takie kultowe słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska czy Torcik Wedlowski.

Najwyższa jakość składników, codzienne dostarczanie magicznych momentów, radości oraz przyjemności, które długo pozostają w pamięci, a przede wszystkim zaufanie konsumentów połączyły nasze marki – mówi Karolina Przybylska, Influencer Manager marki Semilac.

Współpraca polegać będzie na wspieraniu się w odpowiadaniu na potrzeby klientek obu firm, jak również dbanie o ich zadowolenie poprzez szereg wspólnych działań. Alians marketingowy pozwoli na wymianę doświadczeń i wiedzy, a integracja działań będzie niewątpliwie sprzyjała ich skuteczności poprzez umocnienie pozycji obu brandów i poszerzenie grupy docelowej.
W ramach kooperacji, wedlowskie produkty będą umilać czas kursantkom odbywającym szkolenia warszawskiej i poznańskiej Akademii Semilac. Planowana jest również specjalna aktywizacja w okresie bożonarodzeniowym dla internetowych klientek marki Semilac, polegająca na promocji wzorów inspirowanych świąteczną edycją pianek Ptasie Mleczko®. Efekty aliansu można było już zauważyć podczas pierwszego wspólnego projektu, czyli wrześniowych targów Beauty Forum & SPA w Warszawie, podczas których E.Wedel na stoisku Semilac dbał o podniebienia fanek firmy. Oprócz gorącej czekolady klientki, w zamian za zakupy, mogły otrzymać spersonalizowany, wykonany ręcznie czekoladowy Torcik Wedlowski. Przez dwa dni targów stworzono kilkaset imiennych Torcików Wedlowskich.

Taka współpraca to dla nas interesujący projekt! Markę E. Wedel i Semilac łączy wspólny mianownik – chcemy szerzyć u konsumentów dziecięcą radość, nie zapominamy w tym wszystkim o kobietach. Chcemy im towarzyszyć w chwilach relaksu, czasu dla siebie, miłych momentach przeznaczonych tylko dla nich. Mogąc połączyć i tym samym podwoić nasze siły w przygotowywaniu angażujących atrakcji dla naszych konsumentek – jesteśmy zawsze na tak! – mówi Dominika Igielińska, przedstawicielka marki E.Wedel

Marki przeprowadzają wspólne aktywacje podczas pokazów Semilac w największych miastach w Polsce. Planują też działania w obszarze digital i offline, w ramach których klientki będą mogły brać udział w konkursach i akcjach rabatowych. Wynikiem współpracy będą też wspólne wysyłki świąteczne z nowościami obu marek, działania z mediami i influencerami.