Nowe otwarcia marki Semilac w grudniu

Semilac, polska marka lakierów hybrydowych i produktów do makijażu, otworzyła w grudniu 4 kolejne punkty franczyzowe. Po raz pierwszy stacjonarnie z oferty marki Semilac korzystać mogą mieszkanki Opola, Tomaszowa Lubelskiego i Ostrowa Wielkopolskiego. Natomiast w Szczecinie to 2 stanowisko sprzedażowe.
Semilac, producent najczęściej i najchętniej wybieranych lakierów hybrydowych w Polsce*, należący do firmy Nesperta, zamyka mijający miesiąc z bilansem 4 otwarć. W grudniu nowe punkty sprzedażne otwarte zostały w Opolu, Tomaszowie Lubelskim, Ostrowie Wielkopolskim oraz Szczecinie. Każde stanowisko sprzedażowe zawiera pełen asortyment marki, dzięki czemu klientki mogą zapoznać się szeroką gamą produktów oraz przetestować je w wygodnych warunkach. Dodatkowo, konsumentki mogą w komfortowy sposób skorzystać z pomocy wykwalifikowanych doradców. A wszystko po to, aby ułatwić i przyspieszyć dostęp do produktów marki.
Pełna lista nowych punktów franczyzowych Semilac:
  • Opole – Centrum handlowe Karolinka (ul. Wrocławska 152/154)
  • Tomaszów Lubelski – Galeria handlowa Rynek (ul. Traugutta 1)
  • Ostrów Wielkopolski – Galeria handlowa Ostrovia (ul. Kaliska 120)
  • Szczecin – Galeria handlowa Kaskada (al. Niepodległości 36)
W sumie marka Semilac dostępna jest w 74 miastach w całej Polsce. – Marka Semilac od zawsze stara się być blisko kobiet. Każdego dnia wspiera je w podkreśleniu swojej siły piękna, pomaga uwalniać ich potencjał i odważnie wyrażać siebie. Dlatego dostarczamy dopasowane do aktualnych potrzeb bezpieczne i trwałe produkty, które charakteryzuje wysoka jakość. Prężnie rozwijajmy sieć franczyzową, aby każda kobieta w Polsce miała łatwy i szybki dostęp do naszych produktów oraz profesjonalnej porady i usługi. Niezmiernie cieszymy się, że w grudniu poszerzyliśmy naszą listę franczyzową, aż o 4 nowe lokalizacje. Mamy nadzieję, że te nowo otwarte punkty sprzedażowe będą tak chętnie odwiedzane, jak pozostałe wyspy – mówi Tomasz Gołębiewski, prezes Nesperta.
Produkty Semilac, od samego początku wprowadzenia marki na rynek, czyli od 2013 roku, cieszą się ogromną popularnością, a oferta jest stale poszerzana zgodnie z obowiązującymi trendami. W bogatym portfolio występuje ponad 300 odcieni lakierów hybrydowych, docenianych przez klientki i profesjonalistów za jakość i trwałość. Według danych z 2017 roku aż 67% kosmetyczek korzysta z produktów Semilac*, co świadczy o tym, że specjaliści doceniają szeroką paletę kolorystyczną, wybierając ją w swoich salonach do kompleksowej stylizacji paznokci.
Poza lakierami marka oferuje również profesjonalne żele UV, produkty i akcesoria do pielęgnacji, urządzenia do stylizacji i zdobnictwa paznokci, ale również od niedawna produkty do makijażu – róże, cienie do powiek, pudry, podkłady, pomadki czy produkty do pielęgnacji – kremy i serum do rąk oraz serum stymulujące wzrost rzęs, będące odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumentek. Marka Semilac nie ustaje jednak w dalszym rozwoju.  W nowym 2019 roku r zamierza wprowadzić innowacyjne nowości produktowe zarówno z zakresu stylizacji paznokci, jak i makijażu. Z produktów Semilac korzysta już ponad 2 tysiące salonów kosmetycznych, a także najbardziej prestiżowe szkoły kosmetyczne w Polsce: Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, Instytut Kosmetologii Stosowanej w Warszawie oraz Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Produkty Semilac są dostępne w 35 krajach na 5 kontynentach, w tym m.in. w: w Belgii, Chorwacji, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Maroko, USA, Irlandii, Norwegii, Rosji, Portugalii, Szwecji, i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Lakiery Semilac posiadają Raport Bezpieczeństwa, Dermatest oraz certyfikat ISO 22716:2007. Wszystkie produkty marki dostępne są w sklepie internetowym www.semilac.pl oraz w sieci punktów franczyzowych.