Antysmogowy program od FOREO

Nikt nie ma wątpliwości, że sezon w którym zanieczyszczenia powietrza są wyjątkowo szkodliwe dla zdrowia, na stałe rozgościł się w naszych miastach. Czy wiesz, że wielkomiejskie zanieczyszczenia zaraz za szkodliwymi promieniami słonecznymi, przyczyniają się do szybszego starzenia się skóry oraz powstawania na jej powierzchni stanów zapalnych?  Sprawdź, jak smog wpływa na dodatkowy stres Twojej skóry oraz jak w prosty sposób możesz temu zapobiec, włączając do codziennej pielęgnacji tylko dwa produkty!

Pył i kurz, który osiada na naszej twarzy i często nie jest precyzyjnie usuwamy za pomocą zwykłych produktów do demakijażu, przyczynia się do powstawania zaskórników i niedoskonałości, a skóra staje się szorstka i ziemista. Jak przywrócić jej naturalny blask w czasie codziennej rutyny pielęgnacyjnej? Sięgnij po numer 1 w kategorii produktów hi tech do oczyszczania twarzy, czyli LUNA 2 od FOREO.

LUNA 2 to wyjątkowa soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy jest wzbogacona o dodatkową funkcję anti aging, która jeszcze lepiej pobudza krążenie. LUNA 2 zapewnia wyjątkowo skuteczne oczyszczanie, usuwają pozostałości z makijażu oraz wielkomiejskich zanieczyszczeń, które przenikają w głąb naszej skóry. Dodatkowo, dzięki silikonowym, bezpiecznym dla skóry wypustkom, zwęża pory i wyrównuje koloryt, a  delikatny masaż soniczny pozostawia cerę jędrniejszą i bardziej sprężystą.

LUNA 2 to cztery rodzaje szczoteczek dla różnych typów skóry. Jeżeli w czasie zimy skóra jest szczególnie podrażniona i napięta, wybierz model LUNA 2 do skóry wrażliwej, która może być stosowana również dla cery naczynkowej.

Nie zapomnij o odpowiednim odżywianiu i nawilżaniu skóry w czasie smogowych dni. Wypróbuj codzienny 90 sekundowy i zabieg inteligentną maską UFO.

Dzięki urządzeniu od FOREO, możemy w 90 sekund wykonać zabieg odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Brzmi niemożliwie? Otóż nie! Aby wykonać zabieg, którego efekty będą na poziomie zabiegów bankietowych wykonywanych w salonach kosmetycznych, wystarczy urządzenie UFO oraz jedna z siedmiu maseczek w płachcie z serii Day & Night lub  Advanced Collection od FOREO.

Nowoczesna kuracja z UFO polega na umieszczeniu miniaturowej maseczki w płachcie na UFO i wykonywaniu nim okrężnych ruchów na powierzchni twarzy przez 90 sekund. UFO dokładnie rozprowadza esencję maski na całej twarzy, podczas gdy różnorodne funkcje pozwalają na dogłębne wnikanie składników aktywnych w głębokie warstwy skóry.