Antyoksydacyjna moc serii Redvital

Innowacyjna seria Redvital z wysoką zawartością wyciągu z borówki amerykańskiej. z witaminą Aqua-D3, witaminą E i witaminą C. Zawiera skoncentrowaną porcję składników o działaniu antyoksydacyjnym. Bazą jest wyciąg z borówki, który jest doskonałym źródłem przeciwutleniaczy, skutecznie zwalcza więc wolne rodniki odpowiedzialne za starzenia i uszkodzenia skóry.

Dodatkowo zawarta w serum stabilna forma witaminy C wykazuje właściwości antyoksydacyjne (przeciwutleniające) – przeciwdziała uszkodzeniu komórek i starzeniu się skóry. Bierze udział w syntezie kolagenu, przez co uszczelnia naczynia krwionośne. Ma działanie rozjaśniające i przeciwzapalne.

Witamina E – nazywana jest „witaminą młodości”. To kolejny silny przeciwutleniacz o właściwościach odżywczych, nawilżających i poprawiających wygląd skóry. Wspomaga ochronę naskórka przed promieniowaniem UV.

Dodatkowo unikalna formuła witaminy Aqua-D3 usprawnia odnowę biologiczną naskórka i wzmacnia jego funkcje ochronne przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.