Otwarcie nowej drogerii Natura w Lublinie

Sieć Natura Sp. z o.o. otworzyła kolejną drogerię Natura w Lublinie. Nowa placówka mieści się przy ul. Królowej Bony 8 (CH Stokrotka) i obejmuje powierzchnię 140 mkw. Jest otwarta od poniedziałku do soboty w godz. 9-20 oraz w niedziele handlowe między 9-14.

Uroczyste otwarcie nowej drogerii nastąpiło w sobotę 2 lutego. Na wszystkich klientów odwiedzających tego dnia sklep czekały liczne atrakcje, oferty promocyjne i konkursy z nagrodami.

W nowej placówce klienci mają dostęp do szerokiej oferty produktów z różnych kategorii, w tym kosmetyków naturalnych i wegańskich, a także akcesoriów i chemii domowej. Na miejscu można założyć kartę członkowską programu lojalnościowego Klub Natura, który umożliwia dostęp do atrakcyjnych rabatów, konkursów i okazji cenowych przez cały rok.

Nowa placówka to dziesiąta drogeria Natura w Lublinie, w tym czwarta prowadzona w modelu agencyjnym. Pozostałe placówki w tym mieście są drogeriami własnymi. Sieć stale rozwija swoją ofertę drogerii stacjonarnych i otwiera nowe lokalizacje na terenie całego kraju. Obecnie liczy blisko 300 placówek.