Kampania marki Avon z Małgorzatą Kożuchowską!

Wystartowała kampania reklamowa marki Avon promująca zapach Eve Truth. Jej gwiazdą jest ambasadorka marki, Małgorzata Kożuchowska. W ramach działań powstały dwa spoty telewizyjne oraz sesja zdjęciowa autorstwa Marcina Tyszki.

Eve Truth to czwarty zapach w kolekcji sygnowanej przez Małgorzatę Kożuchowską. Perfumy z tej linii mają podkreślić każdą z odsłon kobiecości. Najnowsza kompozycja została stworzona dla pań, które czują radość z bycia sobą i chcą to pokazać całemu światu. Przekaz kampanii brzmi, że źródłem piękna i wewnętrznego spokoju jest akceptacja własnego ja. Współczesny świat nakłada na kobiety presję bycia perfekcyjnymi. Tymczasem Avon zachęca je, by po prostu były sobą.

Swój świeży, uskrzydlający zapach Eve Truth zawdzięcza wyjątkowej kompozycji chrupiącej karamboli, magnetytu i soczystego granatu. Rozkwitające w sercu zapachu delikatna peonia, świetlista gardenia oraz różowa frezja dają wyraz kobiecości i elegancji. Nuty piżma, bursztynu oraz drzewa cedrowego tworzą z kolei niepowtarzalny i zmysłowy urok.

Spoty telewizyjne będą emitowane na antenie głównej TVN, Polsat i TVP, w kobiecych kanałach tematycznych oraz na platformach VoD i Ipla. Kampania obejmuje także działania PR i szereg aktywności w mediach społecznościowych. Koncepcja kreatywna została stworzona przez dział komunikacji Avon Cosmetics Polska we współpracy z Marcinem Tyszką i agencją Warsaw Creatives. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom, a działaniami PR agencja Garden of Words. Aktywacje social media przygotował dział komunikacji firmy Avon.