Marka EsthiCell podsumowuje działalność i zdradza swoje plany

Firma COSMED Consulting, właściciel marki EsthiCell PROFESSIONAL, w dniu 24 lutego 2019 roku zorganizowała uroczysty lunch biznesowy dla klientów marki EsthiCell.

Spotkanie odbyło się w miejscu, które mocno wpisało się w historię Warszawy w okresie powojennym. Bywalcami Restauracji Kameralnej były osoby kreujące rozwijającą się w tamtych czasach kulturę i sztukę. Ten element właśnie mocno wpłynął na wybór tego lokalu na biznesowe spotkanie, w ramach którego podsumowano dotychczasową działalność oraz przedstawiono najbliższe plany rozwoju.

Wśród gości byli obecni partnerzy biznesowi marki EsthiCell, którzy tego dnia  otrzymali wiele cennych informacji nie tylko na temat samej marki, ale także rynku usług beauty. Sebastian Tatarek, właściciel firmy COSMED Consulting oraz marki EsthiCell, przeprowadził prezentację, w której przedstawiono szereg istotnych danych. Słuchacze dowiedzieli się między innymi o wielkości rynku branży usług beauty w Polsce tj. ilości obiektów świadczących usługi beauty, średniej ilości klientów przypadających na jeden obiekt oraz trendach branży. Właściciel zdradził również plany rozwoju marki na 2019 rok oraz w kolejnych latach. Przedstawione zostały nowe linie produktowe, które dołączą do oferty w tym roku oraz nową kategorię ofertową – w tym roku marka poszerza swoją ofertę o urządzenia kosmetologiczne.

Po prezentacji przyszedł czas na wyróżnienia. W rozwój marki EsthiCell na polskim rynku wpisały się różne osoby. Sebastian Tatarek postanowił osobiście podziękować im w trakcie uroczystego lunchu biznesowego, wręczając specjalne wyróżnienia. Marka EsthiCell jest obecna na polskim runku już piąty rok. – Chcieliśmy podziękować naszym partnerom za dotychczasową współpracę, obdarowanie nas biznesowym zaufaniem oraz wkład w rozwój marki. Tworząc produkty zawsze odnosimy się do tradycji oraz do potrzeb rynku. Dlatego też wybór Restauracji Kameralnej na miejsce tego wydarzenia nie był przypadkowy  – skomentował właściciel firmy.

Informacje o marce i jej produktach znajdują się na stronie www.esthicell.pl