Przemysław Woźniak dołączył do zespołu drogerii Natura

Z dniem 1 marca 2019 r. do zespołu drogerii Natura dołączył Przemysław Woźniak, obejmując stanowisko Wiceprezesa ds. Operacyjnych. W nowej roli odpowiedzialny jest m.in. za realizację strategii biznesowej, wzrost efektywności operacyjnej spółki oraz zarządzanie siecią sprzedaży i jej rozwój.

Przemysław Woźniak posiada 12-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym i restrukturyzacyjnym oraz realizując projekty jako interim manager. Jest ekspertem w realizacji transformacji biznesowych, w podnoszeniu efektywności operacyjnej firm oraz w planowaniu i wdrażaniu integracji przedsiębiorstw po fuzjach i przejęciach.

Jako Członek Zarządu drogerii Natura Przemysław Woźniak będzie pracował nad umacnianiem pozycji rynkowej drogerii Natura, realizacją strategii biznesowej, zwiększaniem efektywności operacyjnej spółki oraz nad zarządzaniem i rozwojem sieci sprzedaży.

Pan Woźniak posiada wielosektorowe doświadczenie, dzięki któremu potrafi wnikliwie analizować różne aspekty zarządzania w celu realizacji założonej strategii rozwoju. Cieszymy się, że wesprze nasz zespół swoimi szerokimi kompetencjami, które przyczynią się do wzmacniania pozycji drogerii Natura na wymagającym i dynamicznie rozwijającym się rynku kosmetycznym w Polsce – mówi Arkadiusz Szczepaniak, p.o. CEO, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych w Natura Sp. z o.o.