Glikolowy krem na noc przeciw przebarwieniom Caudalie

Kiedy pojawiają się przebarwienia, cera traci blask i jednolity koloryt. Są one efektem zaburzeń hormonalnych, częstych ekspozycji na światło słoneczne lub niedoskonałości i narażone są na nie wszystkie kobiety w wieku od 20 do 60 lat. Te niepożądane ślady, które czasem mogą się wydawać nieusuwalne, zajmują trzecie miejsce na liście kosmetycznych problemów kobiet.

Glikolowy krem na noc przeciw przebarwieniom to innowacja w dziedzinie zapobiegania przebarwieniom i ich usuwania zawierająca silnie działające naturalne substancje aktywne w dużym stężeniu.

Winiferyna w połączeniu z kompleksem Bio peeling zawierającym kwas glikolowy i enzym z papai ułatwia stopniowe, kontrolowane złuszczanie skóry. Ten krem o bardzo przyjemnej konsystencji nakłada się na noc na twarz i szyję. Działa on jak łagodny peeling, koryguje wady cery i rozświetla ją. Glikolowy krem na noc przeciw przebarwieniom zadziała jeszcze skuteczniej, jeżeli zostanie nałożony grubą warstwą w charakterze maseczki.

– Winiferyna:

Patent nr WO2004/006881

Niegdyś we francuskich winnicach dziewczęta smarowały twarze i dłonie sokiem z pędów winorośli, aby rozjaśnić przebarwienia i rozświetlić cerę. Linia Vinoperfect jest oparta na tej substancji, w 100% francuskiego pochodzenia, odkrytej i opatentowanej przez Caudalie. Działa 62 razy silniej niż witamina C(4) i jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych substancji zwalczających przebarwienia. Pochodzi ona z pędów winorośli. Koryguje przebarwienia każdego rodzaju i zapobiega ich powstawaniu poprzez kontrolę wydzielania enzymu odpowiedzialnego za nadprodukcję melaniny. Pobudza też mikrokrążenie, pomagając w ten sposób skórze odzyskać jej naturalny blask.

– Kompleks Bio peeling:

Jest bardzo skuteczny i odpowiedni nawet dla bardzo wrażliwej cery. Z jednej strony kwas glikolowy połączony z argininą (aminokwasem zapewniającym stopniowe, kontrolowane rozprowadzanie kwasu) działają na skórę jak delikatny, niedrażniący peeling. Z drugiej strony enzymy z papai pobudzają złuszczanie, nie drażniąc naskórka. Dzięki temu unikatowemu połączeniu składników przyspieszających odnowę skóry w nocy, korzyści, które przynosi winiferyna, stają się widoczne w rekordowo krótkim czasie.

– Nawilżające i odżywcze składniki czynne:

Zdrowa skóra to skóra odżywiona i nawilżona. Masło shea bio i olej z pestek winogron zapewniają skórze potrzebne jej lipidy, a skwalan z oliwy i kwas hialuronowy utrzymują poziom jej nawilżenia, dzięki czemu jest jędrna i elastyczna.

Gdy zapada noc, czas dać skórze wszystko, czego potrzebuje, dzięki odpowiedniemu wieczornemu zabiegowi pielęgnacyjnemu. Co zrobić, żeby rano cera promieniała? Wykonać złożony z trzech etapów zabieg obejmujący Skoncentrowaną esencję dodającą blasku, Serum rozjaśniające przebarwienia oraz Glikolowy krem na noc przeciw przebarwieniom. Rano Twoja twarz będzie olśniewać świeżym blaskiem.