Moc miodu w pielęgnacji suchej i wrażliwej cery

Manuka Honey Nutri Elixir to to innowacyjna linia kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji suchej i wrażliwej cery. Linia inspirowana jest światowym trendem  pielęgnacji opartej na znanych właściwościach miodu. Receptury kosmetyków zawierają pochodzący z Nowej Zelandii – Miód Manuka oraz Mleczko Pszczele.

Miód Manuka – unikatowy miód pochodzący z Nowej Zelandii, najczystszego eko-systemu na świecie. Zawiera witaminy, minerały i kwasy organiczne, jest silnym antyoksydantem, ma bogate właściwości odżywcze i nawilżające. Wygładza i zmiękcza skórę, wspomaga jej regenerację. Poprawia koloryt cery, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia.

Mleczko Pszczele posiada wyjątkowo wysoką zawartość składników odżywiających skórę, witamin z grupy B oraz witaminę C, dzięki czemu poprawia kondycję i jakość skóry, zmniejsza jej wrażliwość na czynniki zewnętrzne. Zatrzymuje wodę w naskórku, koi, łagodzi.

W skład linii Manuka Honey Nutri Elixir wchodzą: Odżywczo- nawilżający krem dzień/noc, Nawilżające serum dzień/ noc, Oczyszczająco – nawilżająca pianka do mycia twarzy, Kojąco – nawilżający żel micelarny do mycia twarzy oraz Nawilżająca maseczka.

Manuka Honey Nutri Elixir Odżywczo – nawilżający krem dzień/ noc

pojemność: 50 ml, cena: ok. 20 zł

Odżywczo – nawilżający krem o bogatej konsystencji skutecznie poprawia jakość delikatnej i wymagającej cery suchej i wrażliwej. Niezwykła formuła kosmetyku wzbogacona o Miód Manuka  zapewnia suchej i odwodnionej cerze optymalne nawilżenie, wspomaga jej regenerację i

odżywienie. Krem widocznie poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry. Wzmacnia i zmiękcza naskórek, eliminuje nieprzyjemne uczucie napięcia i pieczenia skóry, czyni ją miękką i gładką. Poprawia koloryt, dodaje cerze promiennego blasku. Dzięki zawartości cenionych składników aktywnych, krem chroni skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska m.in. przed smogiem.

Manuka Honey Nutri Elixir Odżywczo – nawilżające serum dzień/ noc

pojemność: 30 g, cena: ok. 25 zł

Bogate serum o innowacyjnej formule odżywczych mikrokapsułek zawieszonych w nawilżającym żelu poprawia jakość delikatnej i wymagającej cery suchej i wrażliwej. Niezwykła formuła kosmetyku wzbogacona o  Miód Manuka zapewnia suchej, odwodnionej cerze optymalne nawilżenie, wspomaga jej regenerację i odżywienie. Serum widocznie poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry. Wzmacnia i zmiękcza naskórek, eliminuje nieprzyjemne uczucie napięcia i pieczenia skóry, czyni ją miękką i gładką. Poprawia koloryt, dodaje cerze promiennego blasku, chroni skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska m.in. przed smogiem.

Maksymalizacja mocy działania serum następuje na skórze w momencie aplikacji. Aktywne mikrokapsułki pękają na skórze i uwalniają swoją odżywczą moc.

Manuka Honey Nutri Elixir Oczyszczająco – nawilżająca pianka do mycia twarzy

pojemność: 150 g, cena: ok. 17 zł

Innowacyjna pianka do mycia twarzy delikatnie, ale równocześnie starannie i skutecznie oczyszcza i odświeża delikatną i wymagającą cerę suchą i wrażliwą. Niezwykła formuła kosmetyku wzbogacona o Miód Manuka, błyskawicznie usuwa zanieczyszczenia. Zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje na etapie oczyszczania, nawilża, koi, chroni skórę przed podrażnieniami, doskonale przygotuje cerę do dalszej pielęgnacji.

Manuka Honey Nutri Elixir Kojąco – nawilżający żel micelarny do mycia twarzy

pojemność: 200 g, cena: ok. 17 zł

Kojąco – nawilżający żel micelarny do mycia twarzy delikatnie, ale równocześnie starannie
i skutecznie oczyszcza i odświeża delikatną i wymagającą cerę suchą i wrażliwą. Niezwykła formuła kosmetyku wzbogacona o Miód Manuka, błyskawicznie usuwa makijaż i pozostałe zabrudzenia. Zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje na etapie oczyszczania, nawilża, koi, chroni przed podrażnieniami, doskonale przygotuje cerę do dalszej pielęgnacji.

Manuka Honey Nutri Elixir Odżywczo – nawilżająca maseczka

pojemność: 8 g, cena: ok. 3, 50 zł

Odżywczo – nawilżająca maseczka o bogatej kremowej konsystencji skutecznie poprawia jakość delikatnej i wymagającej cery suchej i wrażliwej. Niezwykła formuła kosmetyku wzbogacona o Miód Manuka zapewnia suchej, odwodnionej cerze optymalne nawilżenie, wspomaga jej regenerację i odżywienie. Maseczka widocznie poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry. Wzmacnia i zmiękcza naskórek, eliminuje nieprzyjemne uczucie napięcia i pieczenia skóry, czyni ją miękką i gładką. Poprawia koloryt, dodaje cerze promiennego blasku.