Kobiety lśniące jak diament – konkurs rozstrzygnięty!

Marka NeoNail udowadnia, że kobiety są jak diamenty: piękne, mocne i pełne blasku. Taka właśnie była idea konkursu „Shine like a diamond” zorganizowanego przez NeoNail wspólnie z marką APART, w którym nagrodą główną była profesjonalna sesja zdjęciowa.

W konkursie rozgrywającym się na kanałach social media marki NeoNail wzięło udział łącznie prawie 500 osób, a ostatecznie nagrodzono trzynaście laureatek. Dziesięć dziewczyn otrzymało vouchery o wartości 500 zł do salonów APART oraz sklepu www.neonail.pl. Trzy autorki najlepszych odpowiedzi wygrały profesjonalną sesję zdjęciową, aby wydobyć z nich ten wyjątkowy blask!

Przygoda przed obiektywem

Agnieszka, Aleksandra i Karolina spotkały się z niezawodną i profesjonalną ekipą NeoNail i APART w pierwszy marcowy weekend. Podczas sesji zdjęciowej laureatkom dobrano stylizacje uzupełnione biżuterią APART, wykonano profesjonalny makijaż i fryzury.

Dzień wcześniej zadbano o perfekcyjny manicure – w końcu to on miał dodawać dziewczynom blasku! Laureatki same wybrały odcienie do swoich stylizacji. Na jakie kolory się zdecydowały?

Podstawę stylizacji paznokci Agnieszki stanowił lakier hybrydowy Fancy Obsession z nowej kolekcji Cover Girl. –To piękny, malinowy, romantyczny róż, który uwielbiam! – podkreśla modelka. Agnieszka postawiła też na śliwkowy akcent – lakier Posh Party.

Stylizacja Oli to ponadczasowa klasyka z nutką świeżości. Laureatka wybrała odcień Carmine Red z kolekcji Cover Girl. –To odświeżona klasyka, czyli czerwień, ale w bardziej malinowym, delikatnym odcieniu. Bardziej klasycznie się nie da! – podsumowuje Ola.

Na paznokciach Kasi podczas sesji królował soczyście żółty lakier hybrydowy Stay Chic. Jak mówi sama laureatka: –By szarość dnia codziennego zamienić na coś bardziej wiosennego!.

By dodać stylizacjom naszych modelek odrobiny blasku, manicurzystka dobrała do nich brokatowe, iskrzące niczym diamenty lakiery z kolekcji Diamonds Collection. Tym sposobem manicure Agnieszki  uzupełniły złote akcenty wykonane lakierem Iconic Style, a stylizację Oli zdobienie wykonane z pomocą lakieru Sugar Queen.

Blask na co dzień

Profesjonalny makijaż, dopracowane fryzury, pięknie wystylizowane paznokcie i sesja zdjęciowa to nie jedyne atrakcje, które czekały na główne zwyciężczynie naszego konkursu. Każda z dziewczyn otrzymała także vouchery: na zakupy w salonach APART oraz na produkty NeoNail, by mogły błyszczeć nie tylko od święta!