Prezentacja nowej linii PERFECTA BIRD’S NEST

Spotkanie prasowe oficjalnie rozpoczęła Prezes firmy DaxCosmetics  Ewa Blocher wprowadzając gości w świat marki Perfecta i zapraszając na prezentację najnowszej linii kosmetyków Bird’s Nest.

W dyskusji na temat wspaniałych właściwości ekstraktu ze śliny z jaskółczych gniazd i jej wpływie na kondycję naszej skóry oraz o najnowszych odkryciach kosmetologii wzięły udział: ambasadorka marki Perfecta Magdalena Różczka, Dyrektor Marketingu Dax Cosmetics – Dorota Dobrzycka, technolog laboratorium Dax Cosmetics – Karolina Jabłońska. Spotkanie poprowadziła dziennikarka Paulina Drażba. 

PERFECTA BIRD’S NEST to nowatorska linia oparta na niezwykłym działaniu ekstraktu ze śliny z jaskółczych gniazd. Bogaty w kwas sjalowy i aminokwasy zapewnia skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie, rozświetlenie i lifting.

Doskonale odżywia i natychmiast poprawia wygląd, sprawiając, że skóra staje się promienna i wypoczęta. Cudowne właściwości śliny jaskółki z gatunku Salangana – w tradycji azjatyckiej przypisuje się jej właściwości przeciwstarzeniowe, poprawiające trawienie, jakość głosu, łagodzenie objawów astmy, zwiększające libido oraz wzmacniające układ odpornościowy organizmu. Jaskółcza ślina bogata jest w aminokwasy, hormony, węglowodany i  pewną ilość lipidów. Badania wykazały, że zawiera ona również substancje stymulujące wzrost i podziały komórek.