Bielenda Fresh Juice – dawka witalności dla skóry

Bielenda Fresh Juice to nowa linia kosmetyków zapewniających skórze niezbędną dawkę witalności. Jest ona oparta na pielęgnacyjnych właściwościach bioaktywnej, bogatej w oligoelementy wody cytrusowej i soków owocowych.

Linia występuje w trzech rodzajach dopasowanych do różnych potrzeb skóry: z sokiem z pomarańczy i kwasem hialuronowym do cery suchej i odwodnionej, z sokiem z limonki i kwasem salicylowym do cery mieszanej i tłustej oraz z sokiem z ananasa i kwasem laktobionowym do cery pozbawionej blasku. Każda z sublinii składa się z trzech produktów: hydro – esencji, żelu micelarnego i płynu micelarnego, który dostępny jest w dwóch pojemnościach – 500 ml oraz poręcznej buteleczce do podróży 100 ml. Kosmetyki Bielenda Fresh Juice zapewniają nie tylko kompleksowe oczyszczanie skóry, a także szybkie orzeźwienie i idealne jej nawilżenie. Dodatkowo stanowią skuteczną tarczę przed zanieczyszczeniami środowiska. Ta linia jest odpowiedzią na oczekiwania nowoczesnej, młodej kobiety, świadomej indywidualnych potrzeb swojej skóry.

BIELENDA FRESH JUICE z BIOAKTYWNĄ WODĄ CYTRUSOWĄ

POMARAŃCZA / z sokiem z pomarańczy, kwasem hialuronowym oraz micelami.

Linia przeznaczona do pielęgnacji cery suchej i odwodnionej, pozwala przywrócić skórze odpowiedni balans hydro – lipidowy. Dzięki zawartości soku z pomarańczy nawilża i tonizuje skórę, działając również antybakteryjnie. Dodatkowo zawartość kwasu hialuronowego także wzmacnia działanie nawilżające produktów. Micele obecne w kosmetykach dokładnie usuwają makijaż, sebum i wszelkie zanieczyszczenia.

Bielenda Fresh Juice z bioaktywną wodą cytrusową

LIMONKA/ z sokiem z limonki oraz kwasem salicylowym i micelami.

Linia przeznaczona jest do pielęgnacji cery mieszanej i tłustej, ze skłonnością do trądziku.  Dzięki zawartości bioaktywnej wody cytrusowej ma działanie antyoksydacyjne i wspiera witalność komórek. Obecny w kosmetykach sok z limonki normalizuje skórę i reguluje wydzielanie sebum. Ma także działanie antybakteryjne oraz rozjaśniające. Redukuje widoczność plam i blizn, powstałych po trądziku. Kosmetyki zawierają także kwas salicylowy, który ma działanie detoksykujące i antybakteryjne. Zapobiega tym samym pojawianiu się nowych wyprysków. Micele zawarte w kosmetykach z tej linii doskonale usuwają makijaż, sebum i wszelkie zanieczyszczenia środowiska.

Bielenda FRESH JUICE z BIOAKTYWNĄ WODĄ CYTRUSOWĄ

ANANAS/ z sokiem z ananasa, kwasem laktobionowym oraz micelami.

Linia przeznaczona do pielęgnacji cery szarej, zmęczonej i pozbawionej blasku.  Zawiera bioaktywną wodę cytrusową, która ma właściwości antyokasydacyjne, a ponadto wspiera witalność komórek skóry. Dzięki obecności soku z ananasa widocznie redukuje przebarwienia, przywracając skórze jej naturalny blask. Działanie to wzmacnia kwas laktobionowy, który wspomaga tez proces regeneracji naskórka. W kosmetykach do demakijażu obecne są micele, które dokładnie usuwają makijaż, sebum i wszelkie zanieczyszczenia środowiska.