Współpraca got2b z Rafałem Maślakiem

Rok 2019 to będzie rok got2b! Jedna z najszybciej rozwijających się marek produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów przechodzi całkowitą metamorfozę.

Po raz pierwszy w historii marki, totalną zmianę przejdą wszystkie produkty z oferty. Marka zmieniła design opakowań, łącznie z logo a nowe formuły wzbogacono o dodatkowe składniki pielęgnujące.

W ofercie obok doskonale znanych klasyków jak got2b Beach Boy, Chaotic  znajdą się także nowości. Wśród nich krem konturujący Phenomenal Defining oraz męskie szampony i suchy szampony dający efekt matowych włosów.

Marka postanowiła rozpocząć także bliską współpracę z popularnym modelem i influencerem Rafałem Maślakiem. – Wybór Rafała jako ambasadora męskiej linii kosmetyków got2b był dla nas naturalny. Mister Polski z 2014 roku jest dziś ikoną męskiej elegancji, a got2b to najwyższej próby męska stylizacja włosów. Jestem przekonany, że zapraszając do współpracy Rafała, tworzymy jasny przekaz na temat współczesnego mężczyzny – powiedział Gracjan Duda, Brand Manager marki got2b.

Rafał Maślak wspierać będzie przede wszystkim kosmetyki got2b z linii Phenomenal. Obok kosmetyków do stylizacji włosów, w ofercie marki znajdują się także produkty do pielęgnacji brody i włosów.

Marka zapowiada mocne wsparcie swoich produktów w komunikacji digitalowej i mediach społecznościowych.