Balsam do ust eos Color Boost

Nowy balsam do ust eos Color Boost z unikalną, zaawansowaną technologią koloru dla indywidualnego efektu kolorystycznego.

Aktualne trendy beauty mają jedną wspólną cechę: podkreślają indywidualne piękno. Małe skazy stają się znakiem firmowym i nie są poddawane całkowitemu retuszowaniu przed zamieszczeniem obrazu na Instagramie. Zamiast tego filtry upiększają skórę, światło nadaje nastrój, a kolor zmienia motyw. Właśnie to zainspirowało do opracowania innowacyjnej kolekcji Color Boost: balsam do ust podkreśla naturalne piękno ust i nadaj im delikatny jasnoróżowy lub ciemno-różowy efekt kolorystyczny.

Kolekcja eos Color Boost zaskakuje kolorową innowacją hightech. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii koloru balsam do ust w kontakcie ze skórą wpływa na indywidualny efekt kolorystyczny. W zależności od wartości Ph ust i wilgotności skóry, naturalny kolor ust nabiera jasnoróżowy lub ciemno-różowy odcień. Bogaty w masło shea, nawilżający olej jojoba i przeciwutleniającą witaminę E pielęgnuje usta i pozostawiaje je miękkie i gładkie.