Nowa odsłona marki STR8

Znana i ceniona marka kosmetyków dla mężczyzn STR8 robi wielki krok naprzód, zbliżając się do nowej ery, w której elegancja spotyka się z siłą i męskością.

STR8 prezentuje nowe oblicze, począwszy od szaty graficznej opakowań, nowej linii zapachowej, innowacyjnych formuł i funkcjonalności, aż po wybór międzynarodowego Ambasadora marki, światowej sławy koszykarza NBA – Giannisa Antetokounmpo.

Eleganckie i wyjątkowo męskie czarne opakowania zapachów marki STR8, wyróżniają  się kolorowym monogramem, co pomaga w ich identyfikacji. Informacja na temat nut zapachowych, umieszczona na opakowaniu, przyda się przy wyborze tego ulubionego, a dopracowane detale opakowania, czerń i aksamit nadają im luksusowego i oryginalnego charakteru. Linia zapachowa STR8 to aktualnie 54 produkty, w tym: wody po goleniu, wody toaletowe, dezodoranty zapachowe, dezodoranty w sprayu, żele pod prysznic.

Zmianie wizerunku marki STR8 towarzyszy szeroko zaplanowana kampania 360° obejmująca: media tradycyjne, social media, działania in store i out store.

Tak odmieniona marka STR8 z pewnością może aspirować do znanych i popularnych marek PREMIUM.

RISE to świeży i elegancki zapach, pobudzający do działania, dodający energii i  siły do pokonywania codziennych trudów i wspinania się na wyżyny. Wyjątkowy zapach RISE zbudowany  jest na wielu płaszczyznach, co pozwala na odkrywanie w nim coraz to nowych nut:

Nuty głowy to Mandarynka, Cytryna, Kardamon

Nuty serca to Zioła, Melon, Mięta

Nuty głębi (bazy) to Bursztyn, Drzewo Cedrowe oraz Sandałowe.

Cena:  65,99 zł/ 100 ml 

AHEAD to soczyście pikantny i wyrazisty zapach dla mężczyzn, którzy chcą podążać za swoimi marzeniami i nie boją się wyznaczania sobie ambitnych celów. Ten ciepły, otulający zapach to wyjątkowa mieszanka aromatycznych ziół i przypraw z soczystymi owocowymi nutami. AHEAD to propozycja wielowymiarowa i spójna:

Nuty głowy to Bergamotka, Lawenda, Pieprz

Nuty serca to Gałka muszkatołowa, Gerania, Kwiat pomarańczy

Nuty głębi (bazy) to Drzewo Cedrowe, Irys, Wanilia.

Cena: 65,99 zł/ 100 ml

Uzupełnieniem tych wyjątkowych serii zapachowych są: wody po goleniu, dezodoranty, żele pod prysznic. Stosowanie pełnej gamy kosmetyków STR8 RISE i AHED wzmacnia efekt i potęguje trwałość zapachu.