Seria zabiegów przed ślubem

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Warto się do niego przygotować tak, by wprost olśniewać wspaniałym wyglądem.

Odpowiednie przygotowanie cery przed ceremonią to zadanie nie tylko dla Panny Młodej. Mężczyźni coraz częściej odwiedzają gabinety medycyny estetycznej przed tym ważnym wydarzeniem, korzystając z różnych zabiegów. Szybkie odmłodzenie i ujędrnienie skóry osiągniemy za pomocą zabiegu AGNES, urządzenia wykorzystującego energię fal radiowych (RF). Zabieg odmładzający AGNES polega na oddziaływaniu energią elektryczną na okolicę zabiegową w celu stymulacji syntezy kolagenu w skórze. Efektem jest poprawa jej elastyczności i grubości. Naskórek podczas zabiegu jest chroniony przed poparzeniem. AGNES sprawdza się także w przypadkach, gdzie inne zabiegi nie dały oczekiwanych rezultatów w wygładzeniu zmarszczek w okolicy oczu (botoks, wypełniacze, HIFU).

Z rozszerzonymi naczynkami oraz przebarwieniami, które psują wizerunek i wymagają grubej warstwy makijażu poradzi sobie platforma laserowa ETHEREA MX.  W celu odświeżenia cery, wyrównania kolorytu, rozjaśnienia przebarwień obydwoje możecie wykonać w gabinecie peelingi złuszczające martwy naskórek. Z kolei poprawa kondycji, nawilżenie i rozświetlenie cery to zadanie dla zabiegów Nimue. W zależności od potrzeb – zabieg intensywnie nawilżający lub rozświetlający. Oprócz pięknego wyglądu taki zabieg zapewnia także cenny relaks, tak potrzebny w przedślubnej gorączce. Zabieg zawiera takie procedury, jak: oczyszczenie, złuszczanie, masaż i maska. Na rozjaśnienie przebarwień kwasami lepiej umówić się 2-3 tygodnie wcześniej.

Wielu parom zależy również na tym, aby w dniu ślubu zaprezentować szczupłą, zgrabną sylwetkę. Aby osiągnąć ten cel, warto wesprzeć  zabiegami tradycyjne formy odchudzania, jak dieta i ruch. Polecamy zatem serię zabiegów Infinity Shape. Urządzenie Infinity Shape nie tylko poprawia sylwetkę, ale także usuwa cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, ujędrnia luźną skórę, np. na brzuchu, usuwa obrzęki limfatyczne.Terapia tym urządzeniem przynosi szybkie, widoczne i trwałe efekty. Infinity Shape to wielofunkcyjne urządzenie najnowszej generacji do wyszczuplania, modelowania i ujędrniania ciała oraz biostymulacji i ujędnianiu skóry na twarzy i ciele.