Synchroline Aknicare® Spray

Wypryski, krostki, zaskórniki na plecach i dekolcie to częsty problem osób borykających się ze skórą trądzikową. Choć zmiany te można łatwiej ukryć, szczególnie jesienią i zimą, to wcale nie są mniej uciążliwe od tych, które umiejscawiają się na twarzy. Dodatkowo, zwłaszcza plecy stanowią trudno dostępny obszar pielęgnacyjny. Tymczasem nadchodzi wiosna, a za nią lato, coraz chętniej będziemy eksponować dekolt i odsłaniać plecy. Dlatego już teraz warto zadbać, aby nie pojawiały się tam żadne wypryski. Idealnym rozwiązaniem jest emulsja w sprayu SYNCHROLINE AKNICARE® SPRAY

SYNCHROLINE AKNICARE® SPRAY jest płynną emulsją w sprayu, powstałą w oparciu o technologię LIPIFREE® polegającą na wykorzystaniu jednego ze składników aktywnych jako nośnika. Pozwala to na wyeliminowanie dodatkowych cząsteczek tłuszczowych w preparacie, zwiększa jego skuteczność i umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry. Dodatkowo sprawia, że preparat ma przyjemną, lekką konsystencję

-SYNCHROLINE AKNICARE® SPRAY to jedyny zanany mi preparat na rynku, który dzięki wygodnemu opakowaniu w postaci flakonu ze sprayem umożliwia łatwą i samodzielną aplikację na obszar trudnodostępny jakim są plecy. Zawarte w nim składniki aktywne: cytrynian trietylu oraz linolan etylu skutecznie umożliwiają kontrolowanie mikrośrodowiska jednostki włosowo-łojowej, a ich połączenie powoduje synergiczne działanie, które pomaga pozbyć się problemu zmian trądzikowych na plecach i dekolcie. – mówi dr Marcin Zakrzewski, www.klinikazakrzewscy.pl .

Aknicare spray działa na 4 przyczyny powstawania trądziku powodując:

– ograniczanie namnażania bakterii Propionibacterium Acnes

– ograniczenie produkcji łoju nawet o 68% poprzez wpływ na mikrośrodowisko jednostek włosowo-łojowych,

– zmniejszenie nasilenia stanu zapalnego,

– regulację procesu nadmiernego rogowacenia ujść mieszków włosowych – zapobieganie powstawaniu zaskórników.

Skuteczność preparatu AKNIACRE SPRAY została zwiększona poprzez bezpośrednią kontrolę kolonizacji bakterii przy wykorzystaniu synergicznego działania cytrynianu trietylu w połączeniu GT peptide- 10, należących do peptydów antybakteryjnych (AMP).

SYNCHROLINE AKNICARE SPRAY  jest preparatem niefototoksycznym – można stosować go także w okresie letnim. Nie zawiera antybiotyków, dzięki czemu nie powoduje oporności bakterii. Nie plami ubrań. Wygodna forma sprayu ułatwia aplikację produktu na plecach i dekolcie.