Koreańskie pomadki pokryte czystym złotem – DLA by Delacroix

Zabiegi z wykorzystaniem złota od wieków były stosowane przez naszych przodków. Przede wszystkim ze względu na swoje właściwości antybakteryjne, nawilżające i odżywcze, poprawiając ogólną kondycję skóry. Koreanki już dawno pokochały produkty zawierające w swoim składzie ten cenny pierwiastek: po kosmetyki do pielęgnacji skóry – kremy, peelingi, maski w płachcie – aż po produkty do makijażu. Również pomadki, bez których prawie żadna mieszkanka Korei nie rusza się z domu.

Produkty DLA by Delacroix ze względu na swoją unikatowość, zasługują na szczególną uwagę.

Linia ekskluzywnych pomadek DLA Gold  Lipstick  posiada  idealną  konsystencję,  trwałość  oraz bogatą kolorystykę.  Pomadki wykończone są perłowym, płynnym, czystym złotem (o próbie i czystości 98,6%). Nakładanym ręcznie podczas procesu produkcji. Złoto wykazuje silne właściwości antybakteryjne, dzięki  czemu  zapobiega  infekcjom, posiada silne działanie  przeciwzapalne  oraz stymuluje syntezę kolagenu, przyczyniając się do rekonstrukcji tkanki. Działają też wygładzająco i głęboko nawilżają

Linia DLA Gold Lipstick to oferta premium, skierowana do kobiet, które przywiązują szczególną uwagę do jakości produktów. Pomadki posiadają idealną, kremową konsystencję, długą trwałość i bogatą kolorystykę. Bardzo łatwo rozprowadzają się na ustach, zostawiając delikatnie mieniącą się taflę czystego złota. Dodatkowo, nadają im naturalną objętość, tworząc spektakularny efekt końcowy, który utrzymuje się nawet do 26 godzin. Paleta DLA Gold Lipstick Special Kit dostępna jest w 6 różnych kolorach.