Eksperci ZEW for men będą edukować Polaków

Polska marka ZEW for men wyrusza wraz z barberami w trasę po kraju, aby edukować Polaków w zakresie męskiej pielęgnacji. Eksperci ZEW for men, podczas wybranych festiwali muzycznych i letnich wydarzeń w perfumeriach Douglas, będą przekazywać praktyczne porady i wskazówki, dzięki którym mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób odpowiednio dbać o włosy, brodę oraz skórę twarzy i ciała.

Marka naturalnych kosmetyków dla mężczyzn ZEW for men rozpoczęła letni cykl spotkań ze swoimi ekspertami – barberami, podczas których Panowie będą mogli dowiedzieć się, jak odpowiednio dbać o zarost, włosy i skórę, wypróbować kosmetyki, a także skorzystać z profesjonalnego serwisu barberskiego.  Barberów ZEW for men będzie można spotkać w perfumeriach Douglas, w wybranych centrach handlowych. Z kolei podczas wybranych festiwali muzycznych dodatkową atrakcją będzie fakt, że spotkania odbędą się w „barberowozie” – ciężarowym samochodzie ZIL z 1987 roku, w którym zaaranżowano mobilny barbershop. Celem cyklu wydarzeń jest edukowanie Polaków na temat męskiej pielęgnacji, dbania o siebie i dobrego stylu.

Cykl wydarzeń z udziałem barberów ZEW for men rozpoczął się 3-4 maja w Cisnej, podczas festiwalu ZEW się budzi 2019, którego marka jest organizatorem. W trakcie dwóch dni muzycznego szaleństwa, skrojonego na miarę potrzeb wszystkich pasjonatów muzyki, każdy zwolennik stylowego wyglądu miał szansę skorzystać z eksperckiej rady barbera i z profesjonalnego serwisu z użyciem świetnej jakości kosmetyków. Na dwóch stanowiskach barberskich eksperci ZEW for men przez dwa dni festiwalu przy pomocy brzytwy, grzebienia i nożyczek odmieniali wygląd mężczyzn, a fani motoryzacji mogli podziwiać oldschoolowy samochód w nowym, niespotykanym dotąd wydaniu.

Wizyta w barberowozie to doświadczenie, którego powinien spróbować każdy mężczyzna, który czuje zew, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, którzy nie mieli okazji przyjechać do Cisnej na festiwal ZEW się budzi, postanowiliśmy pojawić się z naszym barberowozem w jeszcze innych miejscach. Mobilny barbershop ZEW for men będzie obecny w tym roku na festiwalu Co Jest Grane 24, który odbędzie się w samym centrum Warszawy 14 i 15 czerwca 2019 r. oraz w Olsztynie podczas Olsztyn Green Festival 15-17 sierpnia 2019 r. Chcemy edukować Polaków
w zakresie męskiej pielęgnacji i głęboko wierzymy w to, że dzięki takim działaniom uda nam się wspólnie z ekspertami przekonać mężczyzn, że dbanie o siebie nie jest niemęskie
– informuje Anita Szafranowska, Marketing & PR Manager ZEW for men.

W perfumeriach Douglas, ekspert – barber marki ZEW for men, na specjalnie przygotowanym stanowisku barberskim, będzie oferował metamorfozę, podczas której panowie będą mogli uzyskać informacje na temat marki oraz na własnej skórze (i brodzie!) przekonać się o skuteczności kosmetyków ZEW for men z linii z węglem drzewnym oraz z czarną hubą. – Mężczyźni lubią i chcą na co dzień dbać o swój wygląd, ale często nie posiadają odpowiedniej wiedzy i umiejętności, aby w prawidłowy sposób pielęgnować swoją brodę lub skórę po goleniu. Na naszych stanowiskach barberskich będziemy dzielić się z klientami zdobytym przez lata doświadczeniem i wiedzą oraz zdradzać tajniki barberskiego warsztatu, które pozwolą wszystkim mężczyznom zatroszczyć się o swój wygląd we właściwy sposób i dzięki temu poczuć się swobodnie i stylowo – mówi Dominik Staros, barber i ekspert marki ZEW for men.

Stanowiska barberskie w perfumeriach Douglas zostaną umieszczone w wybranych centrach handlowych na terenie całej Polski. Eksperci marki będą uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez sieć perfumerii Douglas 24-26 maja 2019 r. w Warszawie (Galeria Mokotów), 5-7 września 2019 r. w Rzeszowie (Galeria Rzeszów) oraz 5-7 grudnia 2019 r. w Gdyni (CH Klif). Aby skorzystać z darmowego serwisu barberskiego, należy zakupić w perfumerii dowolny produkt marki ZEW for men i okazać paragon barberowi.

Dodatkowe informacje odnośnie rajdu barberowozu oraz usług barbera w perfumeriach Douglas można znaleźć na stronie  www.poczujzew.pl/barberowoz oraz na Facebooku i Instagramie marki.