Oleo kremy HERBS – autorskie receptury dla naszego piękna

Bezwodny, multipielęgnacyjny krem o olejowej formule to propozycja marki HERBS, którą już teraz znajdziemy w sieci Rossmann. Trzy wyjątkowe warianty oleo kremów, wpisujących się w najnowsze trendy kosmetyczne, powstały z myślą o różnych potrzebach naszej skóry. Wersja bazująca na oleju makowym pomoże ukoić suchą i delikatną skórę. Wariant stworzony na bazie oleju konopnego poradzi sobie ze skórą najbardziej wysuszoną, z kolei oleo krem z olejem szafranowym dedykowany jest skórze dojrzałej. Kremy stosować możemy w pielęgnacji twarzy i wybranych obszarów ciała takich jak szyja, dekolt, dłonie i ramiona, kolana oraz łokcie.

Oleo krem OLEJ MAKOWY do skóry delikatnej i suchej

W kosmetyku znajdziemy nadzwyczaj łagodny, kojący skórę, naturalny olej makowy, któremu towarzyszy przywracający naturalne funkcje ochronne kompleks Omega. Ich działanie wspiera kondycjonujące skórę odżywcze masło karite oraz odbudowujący barierę hydrolipidową olej abisyński. Jego bezwodna, olejowa, multifunkcjonalna formuła powstała z myślą o regeneracji i łagodzeniu podrażnień suchych i delikatnych partii ciała: twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Oleo krem OLEJ KONOPNY do skóry bardzo suchej

Ten multifunkcyjny, bezwodny krem o olejowej formule zapewnia komfort najbardziej suchym obszarom ciała: twarzy, dłoniom, kolanom, łokciom i stopom. Wszystko dzięki zastosowaniu biozgodnego, regenerującego skórę, naturalnego oleju konopnego. Jego działanie maksymalizują: wzmacniające barierę lipidową roślinne fitosterole, kondycjonujące skórę odżywcze masło karite oraz aktywnie nawilżający i wygładzający olej canola.

Oleo krem OLEJ SZAFRANOWY do skóry dojrzałej

Ta wersja kremu powstała z myślą o rewitalizacji i regeneracji suchych partii ciała, które utraciły elastyczność: twarzy, szyi, dekoltu, ramion i dłoni. Tajemnica jego skuteczności to: drogocenny, rewitalizujący skórę, naturalny olej szafranowy, przenikające przez barierę naskórkową liposomy wygładzające, kondycjonujące skórę odżywcze masło karite oraz zapobiegające utracie elastyczności skóry masło moringa.