Nowa odsłona gamy szamponów koloryzujących Cameleo

Farbowanie włosów przy pomocy szamponu koloryzującego to świetny sposób na natychmiastową zmianę na głowie – szybkie odświeżenie koloru lub nowy, tymczasowy odcień. Wiosną tego roku do gamy 12 szamponów koloryzujących Cameleo dołączyło 6 dodatkowych opcji kolorystycznych!

Wiele kobiet lubi eksperymentować z koloryzacją włosów, która często sprawia, że stają się one słabe i kruche. Ważne jest, aby podczas domowych praktyk stosować odpowiednie produkty pielęgnacyjne, które jednocześnie będą bezpieczne dla włosów. Szampon koloryzujący to najlepszy wybór, gdy chcemy nadać kolorowi intensywności i połysku lub odświeżyć odcień włosów. Dodatkowym atutem szamponu koloryzującego jest możliwość szybkiej zmiany odcienia w warunkach domowych – to wygodna i bezpieczna alternatywa dla trwałych farb. Szampon koloryzujący Cameleo jest delikatny i łagodny, nie ingeruje w zdrowie i środowisko naturalne, ponieważ nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Można przeprowadzać samodzielną, regularną koloryzację włosów, która dba o kondycję pas, sprawia, że będą miękkie i odżywione.

Szampon Cameleo jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

 

 • Uzyskać szybką zmianę koloru
 • Odświeżyć kolor między farbowaniami
 • Zmienić odcień/ton obecnego koloru
 • Szybko ukryć delikatne odrosty
 • Sprawdzić jak będziesz wyglądać w kolorze, którego nie jesteś na tyle pewna by farbować włosy trwałą farbą
 • Zadbać o włosy nie naruszając ich naturalnej pigmentacji
 • Korzystać z produktów łatwych w użyciu. Składniki nie wymieszają mieszania.
 • Wypróbować jednorazową aplikację, która jest ,,niezobowiązująca” i nie wymaga przywiązania się do jednego koloru

 

ZALETY KOLORYZACJI SZAMPONEM CAMELEO:

 

 1. Masz wątpliwości związane z trwałą farbą?

Koloryzacja jest półtrwała – level 1, kolor jest zmywalny, utrzymuje się na włosach 4-6 myć. Jeśli nie jesteś zdecydowana na trwałą farbę, szampon koloryzujący Cameleo jest idealnym rozwiązaniem.

 

 1. Nowoczesna technologia

Szampon nie zawiera amoniaku i innych utleniaczy dzięki czemu koloryzacja jest bezpieczna dla struktury włosów i skóry głowy.

Dzięki zawartości Hydro Complex, kompleksu hydroregulujących i odżywczych składników, szampon koloryzujący Cameleo pielęgnuje włosy, sprawia, że są zdrowe i pełne blasku

 

 1. Proste użycie

Szampon jest bardzo prosty w użyciu. Nie trzeba mieszać składników, wystarczy nałożyć go bezpośrednio na włosy

Pojemność: 40 ml

Cena: ok.4 pln.