RADICAL Age Architect pielęgnacja w stylu slow age

Linia RADICAL® AGE ARCHITECT powiększyła się o wyjątkowe kosmetyki zainspirowane trendem slow age. Nowe propozycje marki zapewnią nam zaawansowaną pielęgnację przeciwdziałającą pojawianiu się oznak starzenia. Zastosowane w nich wyjątkowe składniki aktywne wpływają na  odpowiednie nawilżenie, ochronę, detoksykację i reaktywację komórek naszej skóry. W ten sposób kosmetyki z linii RADICAL® AGE ARCHITECT wielowymiarowo walczą z upływem czasu, szkodliwym oddziaływaniem otoczenia m.in.: zanieczyszczeniami, stresem, promieniowaniem UV i elektrosmogiem, rozświetlając naszą cerę i korygując zmarszczki.

Jednym z pierwszych objawów procesu starzenia jest suchość skóry, a następnie utrata jej elastyczności. Efektem są drobne zmarszczki, najszybciej widoczne w okolicach oczu i ust. W połączeniu z wolnymi rodnikami powstającymi pod wpływem promieni UV, smogu, elektrosmogu i stresu proces starzenia przybiera na sile. Upływu czasu nie zatrzymamy, ale możemy opóźnić pojawienie się jego efektów na skórze stosując odpowiednią pielęgnację.

Specjaliści marki RADICAL® wiedzą, że nawilżanie to podstawa pielęgnacji i pierwszy etap w zapobieganiu procesowi starzenia oraz korygowaniu jego objawów. Dlatego składach nowościach z linii RADICAL® AGE ARCHITECT zastosowali składniki przeciwdziałające odwodnieniu cery, utracie jej świeżości i blasku oraz zmarszczkom.

W produktach linii znajdziemy HYALURON C+ stanowiący połączenie 3% kwasu hialuronowego z aktywną formą witaminy C zamkniętą w liposomowych nośnikach, które skutecznie pokonują barierę naskórkową i wnikają do głębszych warstw skóry. Dzięki temu doskonale nawilża, wzmacnia barierę skórną, poprawia jędrność i elastyczność, wyrównuje koloryt cery, dodaje skórze blasku i chroni przed starzeniem. Jego działanie w kremach na dzień wspiera Hydro formuła anti poluttion stanowiąca zaawansowane połączenie składników aktywnych tworzących multiaktywną barierę, działającą niczym niewidzialny „parasol”, chroniący skórę przed wpływem zanieczyszczeń środowiska, elektrosmogu i promieniowania UV. Z kolei w produktach na noc znajdziemy formułę super detox czyli detoksykujący kompleks ekstraktów roślinnych, który wspomaga naturalny proces detoksykacji i regeneracji skóry podczas snu. Sprawia, że tuż po przebudzeniu skóra jest widocznie gładsza i wypoczęta. W każdym kremie znajdziemy także składnik aktywny dopasowany do wieku.