BANDI rusza na podbój USA!

BANDI Cosmetics otworzyło swój pierwszy oddział w USA w Wirginii Zachodniej w Martinsburgu.

We wrześniu odbyło się oficjalne otwarcie centrum sprzedaży i dystrybucji BANDI. Na uroczystości pojawili się przedstawiciele biznesu, władz i mediów. Joanna Draniak Kicińska prezes BANDI przeprowadziła się do USA wraz z całą rodziną, aby rozwijać markę na tym potężnym rynku.

Wybrała West Virginia w wyniku misji handlowej zorganizowanej przez Discover the Real West Virginia Foundation i West Virginia Development Office (WVDO). WVDO International Division rekrutował firmy z całego świata, a następnie kontynuował współpracę z BANDI, pomagając firmie w procesie decyzyjnym.

Bandi ma bardzo ambitne plany, które zakładają otwarcie w ciągu najbliższych lat  zakładu produkcyjnego w USA. Strona internetowa poświęcona rynkowi amerykańskiemu już działa www.bandi-labs.com, a marka zaczyna sprzedaż za pośrednictwem Amazon.

Podczas konferencji prasowej Joanna Draniak Kicińska – prezes zarządu powiedziała: „Doceniamy wszelką pomoc i pozytywną motywację, jaką otrzymaliśmy od państwa i władz lokalnych. Jesteśmy przekonani, że to dopiero  początek, a nasz biznes będzie się szybko rozwijał i wniesie znaczący wkład w lokalne społeczeństwo.”