Czwartek, 17 Sierpnia 2017
Rekomendacje

JAPOŃSKA MOC OCZYSZCZANIA

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji twarzy.

OLEJKI DLA MIĘKKIEJ SKÓRY

Delikatny balsam do ciała, który zawiera pielęgnujące olejki. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i promienna.

NOWY REWOLUCYJNY PRODUKT DO STYLIZACJI WŁOSÓW

Technologia Omegaplex® zastosowana w linii wykorzystuje ten kompleks, aby chronić włosy przed uszkodzeniami w trakcie koloryzacji.

Serwisy


Nowości selektywne

VINE[ACTIV] OD CAUDALIE


CAUDALIE wprowadza nowość, linię Vine[Activ]. Jej siła to anti cell burn-out complex™.

Anti cell burn-out complex™ to:
Ustabilizowane polifenole z pestek winogron, o działaniu antyoksydacyjnym. Historyczna cząsteczka w Caudalie, używana od ponad 20 lat w produktach to ustabilizowane polifenole, najsilniejsze cząsteczki obronne świata roślinnego, chroniące kolagen i naturalny kwas hialuronowy.

Wyciąg ze świerku, o działaniu antyoksydacyjnym. Instytut Recherche Caudalie potwierdził synergiczne działanie ustabilizowanych polifenoli z pestek winogron i wyciągu ze świerku na stymulację obrony komórkowej. W konsekwencji połączenie tych dwóch aktywnych składników przeciwdziała wyraźnie degradacji komórek poddanych stresowi oksydacyjnemu.

Witamina C ustabilizowana, o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwzmarszczkowym. Nie tylko wyłapuje wolne rodniki wytwarzane przez szkodliwe warunki zewnętrzne, ale w dodatku pobudza produkcję kolagenu, co daje efekt przeciwzmarszczkowy i równoważy produkcję melaniny, by uzyskać bardziej jednolity odcień cery.

Witamina E, o działaniu antyoksydacyjnym. Działając w szczególności na błony komórkowe, chroni skórę pozwalając zachować jejblask i jędrność. W skład linii Vine[Activ] wchodzą: przeciwzmarszczkowe serum, aktywator blasku (161 zł), krem nawilżający 3w1 (144 zł), krem pod oczy usuwający zmęczenie i wygładzający (117 zł) oraz olejek detoksykujący na noc(134 zł).
 Komentarze:Nowości apteczne

URIAGE HYSÉAC 3-REGUL KREM KOLORYZUJĄCY SPF30

URIAGE prezentuje nowość, krem koloryzujący HYSÉAC 3-REGUL SPF 30. To produkt o lekkiej konsystencji, który skutecznie działa na wszystkie przyczyny trądziku.

Linia Iwostin HYDRO Sensitia® kliniczny* wymiar nawilżenia skóry

Miejskie życie i jego wciąż rosnące tempo zagrażają wrażliwej skórze. Ciągle narażona na szkodliwe działanie smogu, klimatyzacji, stresu czy promieniowania UV, szybciej traci wodę i w konsekwencji w ciągu dnia staje się coraz bardziej wysuszona.

CERNOR® XO

KREM POD OCZY, OKSYDOWANA WITAMINA K + DROBINKI ROZŚWIETLAJĄCE

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook