Sobota, 24 Czerwca 2017
Qltowy Kosmetyk

Qltowy Kosmetyk 2017

12 maja w Restauracji Akademia odbyły się obrady jury konkursu Qltowy Kosmetyk 2017. Na celownik wzięliśmy 600 zgłoszeń, nadesłanych w ponad 40 kategoriach.

Serwisy


Rekomendacje

 

PIĘKNY UŚMIECH, ŚNIEŻNA BIEL


WYBIELAJĄCA PASTA DO ZĘBÓW RAPID WHITE DO CODZIENNEGO STOSOWANIA


Nowoczesna pasta do zębów, która nie tylko kompleksowo dba o higienę jamy ustnej, lecz także dzięki zastosowaniu inno¬wacyjnej technologii w profesjonalny sposób wybiela zęby. Innowacyjna technologia „Optical Whitening” usuwa osad przy wykorzystaniu białych pigmentów, dzięki czemu zęby są bielsze nawet o 1,5 tonu już po pierwszym szczotkowaniu.

SKŁAD: fluorofosforan sodu (1000 ppm F)
CENA: 21,99 zł/75 ml
PRODUCENT: Lornamead GmbH
DOSTĘPNOŚĆ: apteki, drogerie
 Komentarze:Nowości masowe

JOHN FRIEDA i nowa linia Luxurious Volume Core Restore

Oferta John Frieda powiększa się o trio Luxurious Volume Core Restore, które pomaga uwolnić potencjał drzemiący w cienkich włosach

NOWOŚCI od marki PERFECTA!

Perfecta proponuje nowe kosmetyki do ciała, łączące w sobie cechy skutecznej, zaawansowanej technologicznie i jednocześnie niezwykle przyjemnej sensorycznie pielęgnacji.

DERMIKA EXPRESSIMA

Nowa linia DERMIKA EXPRESSIMA redukuje zmarszczki mimiczne. Bazuje na składnikach, które działają u podstaw tworzenia się zmarszczek mimicznych, aby zmniejszyć liczbę i intensywność skurczy związanych z ekspresją twarzy.

Magazyn Kosmetyki


Newsletter


O portalu | Reklama | Zespół | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam

Magazyn Kosmetyki na facebook